Yeni ipad 32 gbipad 3 resimKelimenin tam anlamıyla , APPLE YEPYENI IPAD – 32GB WİFİ+4G BEYAZ – 9 . 7 ” LED – BLUETOOTH – 10 SAATE CIVARıNDA PIL SÜRESI – 662 GR
Göz kamaştırıcı ‘retina ekranı’nda yer alan üç . bir Milyon piksel ile fotoğraflar ve video klipler gözünüze ek olarak aktif , ek olarak keskin ve ek olarak rengarenk görünecek .
Gelişmiş optik özellikleri ile beş MP iSight kamerasındaki arka aydınlatmalı sensör , otomatik beyaz ayarı ve surat tanıma teknolojisi ile benzersiz fotoğraflar çekebilir , 1080p kalitesinde HD video kaydedebilirsiniz .

Yeni iPadi elinize aldığınızda göreceksiniz , her şey ortada . Fotoğraflarınıza sahiden dokunacak , kitabınızı okuyacak ve piyano çalacaksınız . Sevdiğiniz şeyle aranıza hiçbir şey giremez . Daha harika bir deneyim elde edebilmeniz amaçlı iPadin ekran , kamera , kablosuz bağlantı buna benzer belli başlı özelliklerini daha iyi hale getirdik . Bunların hepsi yeni , 4 . jenerasyon iPadi düş edebileceğinizden birçok daha kabiliyetli hale getiriyor .
Retina Ekran . Her şeyi öncesinde hiç göremediğiniz buna benzer görün .
Retina Ekran , yaşayacağınız iPad deneyimini bambaşka bir hale getirir . Her şey harika bir biçimde kapsamlı görünür ve aktif hissedilir .
Bir mobil cihazdaki en iyi ekran .
iPad ile gerçekleştirdiğiniz her şeyi genişçe ve harika ekranı üzerinden gerçekleştirirsiniz . Ve ekran daha iyi olduğunda yaşayacağınız deneyim de daha iyi olacaktır . Yeni iPad üzerindeki Retina Ekran 2048 x 1536 çözünürlüktedir . 9 . 7lik benzer alan içinde %44 daha çok renk doygunluğu ve 3 . bir milyon piksel bulunmaktadır . Piksel sayısı iPad 2den 4 kat , HDTVden de bir milyon adet daha fazladır . Bu pikseller birbirine birçok yakın olduğundan gözleriniz normal düşünce uzaklığında onları farkedemez . Pikselleri görmediğinizde , tüm resmi , metni veya oyunu öncesinde hiç görmediğiniz bir biçimde görürsünüz .

ipad 3

Önceki Yazı:LG 42LA620S Tv Özellikleri

Sonraki Yazı:Sörf Yapmanın incelikleri

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna