Home / Programlar / We Chat Telefon Programı

We Chat Telefon Programı

We ChatBir kaç gündür reklamlarda dolaşan bir telefon programı dikkatimi çekti. We Chat sizinde ilginizi çekmiştir. Programa telefon numarasına gelen kod ile kaydoluyorsunuz. Neyin nesi bir araştıralım dedim.  Goole playda kontrol ettim whatsapp ile viber karışımı birşey gibi. Bu tarz yazılımlar internette çok fazla ama whatsap en fazla kullanılanı. Çünkü çoğu kişide olduğu için rehberden otomatik ekşiyor ve tanıdıklarınızla ücretsiz mesajlaşıp resim dosya paylaşabiliyorsunuz.  We Chat tamamen reklamsız yazıyor. HD kalitesinde ücretsiz görüntülü aramalar yazısı dikatimi çekti. Bu yazılım viber de sıkıntı yaşandığı için pek kullanışlı olmamıştı. Program 18.61 mb büyüklüğünde wifi üzerinden yüklemek daha mantıklı, bedava mobil kotanızı bitirmeyin.

Programın en ilginç özelliği yotumlarda okuduğum Salla.  Salla özelliği ile sizin cinsiyetinizin zıttı arkadaş buluyor. Mesela erkekseniz size online kız arkadaşlar çıkartıyor. Ama daha Türkiye’ de çok yaygın olmadığı için genelde uzak doğulular çıkıyormu ona göre :)

Dilerseniz telefon rehberinizi tarayarak programı yüklemiş kişileri otomatik listeliyor. Prgramı android markette arama yaparak bulabilirsiniz.

Paylaş / Yer imi

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

windows-8-1-pro

Windows 8.1 güncelleme çıktı

Microsoft belirli aralıklarla güncellemelerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde , Windows 8 . 1 işletim sistemi ...

2 yorumlar

  1. Hesap silme mumkun mu??? Tlf numaramla kayit oldum ama silmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir