Home / Diğer Siteler / Ücretsiz Premium Hesap Sahibi Olun !

Ücretsiz Premium Hesap Sahibi Olun !

Günümüzde bir çok kullanıcı resim,müzik,film,dizi,program,oyun gibi verileri internet üzerinden indirmektedir. Her ne kadar çoğu indirmeler yasal olmasa da , ücretsiz olması kullanıcıları bu yola teşvik etmektedir. İnternet üzerinden yapılan veri aktarımının artması üzerine bir çok upload/download firması da bu alanda hizmet vermeye başladı. Yüksek boyutlu dosyaların internet üzerinden indirilmesine imkan veren bu siteler , terabayt ları bulan veri akışını sağlamaktadır.

Upload/Download sitelerini incelediğimizde kullanıcılara Premium ve Free olarak 2 seçenek sunduğunu görmekteyiz.

Premium İndirmeler
Premium indirme yapabilmek için öncelikle upload/download sitesinde belirli bir ücretle lisans (ücretli üyelik) almanız gerekmektedir.  Bu lisans ile hiç bir hız kısıtlaması ve dosya indirme sınırı olmadan dilediğinizce dosyayı kısa sürede indirebilirsiniz.

Free İndirmeler
Ücretsiz olan bu indirmeler de , belirli bir hız sınırı bulunmaktadır. Yani düşük hızda indirmeler yapmaktasınız buda dosyaları yavaş ve daha uzun sürede indirmenize neden olmaktadır.  Ayrıca gün içerisinde belirli miktarda download yapmanıza izin vermektedir.

İnternette ki dosyaların farklı upload/Download firmalarında bulunması ve hepsi için ayrı ayrı premium hesap almanın maliyetli olmasından dolayı farklı sistemler oluşmaya başlamıştır.

Bu makalemizde bu sistemlerden biri olan premiumize.me ‘ i tanıyacağız. Bu site sayesinde tek bir premium hesap alarak bir çok  upload/download sitesinden premium indirmeler yapabilirsiniz.  Yani her firmadan ayrı ayrı premium hesap alacağınıza , premiumize.me’ den tek bir premium hesap alıp , birden çok sitede kullanabilirsiniz.

Başlığımızda ücretsiz olduğunu belirtmiştik ancak bu belirli bir süreliğine mümkün.  Eğer premiumize.me ‘e üye olursanız 7 gün boyunca dilediğinizce indirme yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bir çok upload/download firmasını destekleyen bu site ile turbobit, netload,filefactory,uploaded,hotfile, letitbit.,rapidgator gibi onlarca siteden tek bir hesap ile premium indirmeler yapabilirsiniz.

Siteyi nasıl kullanırım ?
1- Öncellikle premiumize.me ‘a kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işleminden sonra cep telefonunuza onay kodu gelecektir bu konu siteye girerek üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.

2- Siteye üye olup giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan “Online link generator”  linkine tıklamanız gerekmekte.

3- Açılan sayfada bulunan metin alanına indirmek istediğiniz dosyanın linkini yapıştırarak , “Premiumize links!” linkine tıklamanız gerekmekte. Site girdiğiniz adresi kontrol ettikten sonra “Download” yazısı belirecektir. Buna tıklayarak premium hızda indirme yapabilirsiniz.

Görüldüğü gibi sadece 3 basit adımda bir çok upload/download sitesinden premium indirmeler yapabilmektesiniz.

Paylaş / Yer imi

Hakkında: serdar

İlginizi Çekebilir

fizy

Fizy Premium İncelemesi

fizy.com bilmeyen yoktur sanırım. Bir dönem kapatılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan hatta kapatılan ancak daha ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir