Retweet ve Takipçi Hilesi | Ücretsiz SitelerTwitter’da popüler olmak için yaptığınız paylaşımları retweet yapabilen bikaç site var ki bunlar aynı zamanda takipçi de kazandırmakta. Öncelikle sizlere olan tavsiyemiz, kendinizin birşeyler yaparak popüler olması. Bunun içinde takip ettiğiniz kişilerin kaliteli twitleri büyük önem taşımakta. Gündemde olan TTlerden retweet yaparak öncelikle kendi hesabınızı güzel bir hale getirerek ilerlemeye başlayabilirsiniz. Zaman geçtikçe ufaktan takipçi kazanmaya başlayabilir ve kendi yazdığınız güzel twitlerle de bunu taçlandırabilirsiniz. Altta paylaştığımız bir kaç site ise kredili sistemlidir. Asıl olan dediğimiz gibi kendinizin emek harcayarak biryerlere gelmesi. Farklı olun ve bir tarzınız olsun bunun için.

twitter-logo

İşte bahsettiğimiz Retweet ve Takipçi Siteleri;

→ http://retweetci.org/

→ twitteri.org

→ http://www.retweetci.com

→ http://takipcimeydani.com/

→ http://rthavuzu.com/

→ http://www.rtdenizi.com/

→  www.retweetler.com

→ http://retweet.a4sn.com/

→ http://www.tweetrobotu.com/

Bu siteler arasında kendi adınıza twit atanlarda vardır.  İşlem yaptıktan sonra hesabınızı kontrol ederek takip edebilirsiniz.

Yazar
Yazar
Gününün büyük bölümünü araştırma yaparak geçiren, teknolojiye fazla meraklı birisi. Kısacası tarihte 16 devlet kurup, 15 devlet batıran bir milletin çocuğu...

Önceki Yazı:Sümela Manastırı ve Tarihi Hakkında

Sonraki Yazı:Laptop Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna