Home / Reklamlar / Tunalı’da Bir Meyhane: Tunalı Meyhanesi

Tunalı’da Bir Meyhane: Tunalı Meyhanesi

Tunalı Hilmi caddesine gidip şöyle bir boydan boya yürümemek olmaz. Kuğulu parkın o şehrin ortasında huzur veren havasını içinize çektikten sonra Tunalı boyunca bir yürüyüş yapmak kaçınılmazdır. Bir tarafta bir şeyler çalıp söyleyen gençleri dinlerken, Tunalı’nın ve Tunalı insanının güzelliklerini seyredersiniz. Arkadaşlarla buluşmanın Ankara’da tek adresidir Tunalı. Arkadaşla buluşursunuz Tunus caddesinden tutup Filistin caddesine kadar kendinize oturup, muhabbetin dibine vuracak bir mekan ararsınız. İşte Tunalı Meyhanesi bu arayışınızı gidermek için hizmete giren mekanlardan bir tanesi.
2012 senesinde eski ile yeniyi harmanlayan ve meyhane anlayışına kendi yorumunu katan Tunalı Meyhanesi, akşamları etkinlikleriyle müşterinin hoş vakit geçirebilmeleri için hizmet sunuyor. Mekana girdiğiniz de çok da Ankara’da rastlayamayacağınız bir mekana girdiğinizi hemen anlıyorsunuz çünkü mekana girmek için saklı bir bahçeden giriş yapmanız gerekiyor. İki tarafı hoş desenlerle boyanmış iki duvarın arasına sırası ile dizilmiş masalar yer alıyor bahçede. Burada bir masaya oturup rakınızı yudumlarken sokaktan geçen insanları izleyebileceğiniz farklı bir ortam sizleri bekliyor. Daha genç bir mekan olmasına rağmen, kendi müşteri kitlesini kısa sürede oluşturmuş durumda. Bu mekan Tunalı’nın ortasında, Bestekar sokağın da girişinde olması sebebiyle konum olarak müşterilerine güzel bir noktada hizmet veriyor.
İçeriye girildiğinde de şöminesi ile, tuğla duvarları ile, ona göre ışıklandırılmış barı ile otantik bir hava yakalayan bir mekan burası. Müşterilerin çok da evlerinden uzakta hissetmeyecekleri oldukça sıcak bir meyhane. Üst katında bulunan terasında da masalar bulunuyor ve yaklaşık 100 metrekare alana sahip. Burada da arkadaşlarla oturup, Tunalı’nın gürültüsünden uzak dururken güzel vakit geçirmek mümkün.
Geniş alkol menüsüyle müşterilerine hizmet veren Tunalı Meyhanesi, aynı zamanda mutfak tarafında da başarılı işler çıkartıyor. Rakı içiyorsanız eğer güzel mezelerle bu birlikteliğe eşlik edecek bir menüye sahip. Özellikle cuma ve cumartesi geceleri hayli kalabalık olan mekan hafta içleri de hız kesmeden hizmet vermeye devam ediyor.
Geniş bir mekanda güzel ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Tunalı Meyhanesi‘ni sık kullanılanlarınıza ekleseniz iyi olur, çünkü sık sık ziyaret edeceksiniz

 “Tunalı Hilmi’nin kalbinin attığı site: www.tunalihilmi.com.tr
Paylaş / Yer imi

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

merkez-servis

Güvenilir Panasonic Televizyon Tamiri

Tüplü televizyonların yavaş yavaş piyasadan silinmesi ile birlikte insanlar artık LCD televizyonlardan yana tercihlerini yapmaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir