Tema Yapma Programı Artisteer

13.06.2013 tarihinde Programlar kategorisine eklenmiş, 1.626 Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

artistic-213x300

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere tema yapma için kullanılan en popüler programdan bahsedeceğim.

 

Artisteer tema yapımı için kullanılan arayüzü gayet basit olan fakat bu basit arayüz ile profesyonel web sitesi yapabileceğiniz bir programdır.Artisteer sayesinde bir kodlamacının 1 dk’ka da uraştğı bir kolonu veya kodlamacının 1-2 gün içinde kodladığı bir temayı siz güzel birşeyler ortaya çıkarmak amacıyla 1 veya 2 saatte yapabilirsiniz.

Artisteerin en önemli özelliği ise hiçbir şekilde html,css,photoshop örenmeden kolaylıkla oluşturulup Joomla,Wordpress,Blogger,Drupal ve benzeri yazılımlara hemen entegre edilebilen kullanımıdır.Bu sayede bir site için tema yapımcılarına para verme gereğiniz kalmaz üstüne daha iyisini yapabilirsiniz.

İnternette birçok sitede profesyonel sürümleri seri numaraları aktivasyon kodları bulunuyor fakat en sağlıklısı kendi sitesinden indirmek örenmek daha sonra isterseniz internet üzerinden bulabilirsiniz.

Kendi sitesi budur arkadaşlar : www.artisteer.com – Download bölümünden indirebilirsiniz programımızı.

Sitede de artisteer hakkında birçok bilgi bulabilirsiniz.İyi kullanımlar iyi tema yapımları dilerim bir dahaki yazımda görüşmek üzere.

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26