Telefonda Samsung mu Lg miBildiğiniz gibi akıllı telefonlar bünyesinde Samsung satış tirajında bir hayli önde.  Lg artık boş durmuyor.  Samsung S4 modeline karşılık Lg Optimus g Pro modeliyle karşımıza çıktı. Android sürüm yenilemesinde geç kalan ve sıkıntı yaşayan kullanıcılar, en çok bundan şikayetçi olduklarını yazmışlar. Ama şu anen düşük Optimus L5 modeline bile jelly bean 4.1.2 sürümünü almış durumunda.

Samsung telefonlar dış görünüşve  kasa görselliği olarakta göze daha hoş geldiğniz söyleyebiliriz. En önemli artılarından biride bu bence. Ektra üst modellerinde kullandığı akıllı sensörler sayesinde kullanıcıyı elini bile kullanmadan sayfa gezmesine, göz hareketlerinden ekran kapanmasına kadar farklı kendine özel özellikleride bulunuyor. Ama bunlar bana gereksiz ben hızlı, ekranı çok net kamerası iyi olsun birde android olsun diyorsanız Lg modelleri daha uygun fiyatlara tercih edilebilir. Birde telefonları kıyaslarken Bir Samsung S3  ile Lg Optimus L7 karşılaştırmayın. yada Lg Optimus P 880 4x ile Samsung Ace 2 gibi. Her markanın kendi ayarında rekbet edeceği modeller mevcut. Siz kesenize hangisi uygunsa onu tercih edin. Mesela ben Samsung S3 alacağıma, daha uygun Lg modeli olan Optimus P880 4x modelini terch etttim. 2 telefonda 4 çekirdek 1 gb ram var. Ekran çözünürlükleri aynı hatta Lg daha iyi diyebilirim.   Akıllı göz gören sensörle falan işim olmaz param daha değerli dedim Lg aldım ve çok memnunum.samsung-galaxy-mi lg mi

Önceki Yazı:Güvenlik Kameraları

Sonraki Yazı:Facebook Fotoğrafları Gizleme

Benzer Yazılar
Yorumlar
4 Yorum
 1. Yazar
  ahmet

  şu anda lg telefonun g2 optimus modelini kullanıyorum telefon canavar gibi. Samsung kullandım htc kullandım en son lg şu anda memnunum.

 2. Yazar
  Ahmet

  Evet arkadaşlar ben de bu konuda düşündüm.Sonra bu sayfayı buldum ama çok eski olduğundan birtakım öneriler yazmak istedim.
  Neyse konumuza dönelim.”Ben bir akıllı telefon(smartphone) almak istiyorum,çok düşündüm ve bu iki marka arasında kaldım.LG mi Samsung mu?”
  ben bu konuda her ikisinin de güçlü bir firma olduğunu söylemeliyim.Ama birini birinden üstün tutmam.Havası olsun tanınmış marka istiyorsanız Samsung’u yok ben hem havalı hem de iç yapısı iyi olsun istiyorsanız LG’i tercih etmelisiniz

 3. Yazar
  zeki

  Ben LG G2 aldım,çok memnunum.Bence LG derim.

 4. Yazar
  oxamando

  lg v10 düşünüyorum ama arkadaşlar samsung S7 edge tercih et diyorlar bi fikri olan varmı

Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna