Telefon Dineleme Nasıl YapılırTelefon dinleme için öncelik amacın belirlenmesidir. Eşinizin veya sevdiğiniz kişinin, aile bireylerinizin hareketlerinden şüpheleniyor iseniz çözüm gerekli olmaktadır. Olayların içinden çıkılmaz bir hal alamdan önlem almanız gerekli olmaktadır. Eşinizin veya çocuğunuzun nerde ne yaptığı konusunda düşünceler içerisinde gezerek merakla onları sıkmak istemiyorsanız telefon dinleme ile merakınızı gidermeniz kaçınılmaz olacaktır.
Aldatmalara artık son verin. Hayatınızda bulunan kişilerden şüphe duymaya başladığınızda kişisel olarak araştırma yaparak şüphelerin gerçeklilik payını öğrenmeye çalışırsınız. Belli bir aşamaya kadar ilerler daha sonrasında ise bilinmezliklerin arasında kalırsınız. Bilinmezliklerin başladığı yer ise telefon veya haberleşmelerde yapılan söz ve konuşmaların öğrenilemediği noktadır. Bu gün terör örgütlerine katılmış olan küçük yaşlarında ki bireylerin iletişim için sosyal ağ arkadaşlıkları ile iletişim kurdukları bilinmektedir. Çocuklarınızın kötü olayların içinde yer almasını önlemek gene yazılımlarımız sayesinde olmaktadır. telefon dinleme sadece konuşmaların aktarılması olarak düşünmek yazılıma yapılacak olan büyük haksızlıktır. Yazılım bu güne kadar dinlemede kullanılmıştır. Firmamız ise telefon ile yer tespiti yapmak ve sosyal ağlarda yapılan görüşmelerin kayıtlarını yapmaktadır. Watshapp, facebook, chat servisleri aracılığı ile yapılan görüşmeler artık sizin kontrolünüzde olacak. Beğenme resim paylaşımları ise yazılımın kolaylık sağladığı diğer kolaylıklardır. Tüm sosyal ağların bir noktadan kontrolü ise birden fazla cihaz, yazılım kullanılmasının önüne geçmektedir. Yazılımın yüklendiği telefonun gezdirilmiş olduğu tüm yerler harita üzerinde noktasal veya adres belirtme şeklinde not ile mail adresinize ulaştırılmaktadır. Yazılım tarafından gönderilen mesaj gerçek zaman ile sadece bir iki dakikalık zaman farkını ortaya çıkartmaktadır. Bu zaman farkı yapılan çalışmalar ile daha da aşağıya çekilmeye çalışılmaktadır.
Garantili olarak telefon dinleme yapmak için tek tercihiniz firmamız olmalıdır. Firmamız garantisini iki yılla değil en az beş yıl olarak sunmaktadır.

Önceki Yazı:LG G3

Sonraki Yazı:EMLAK HAKKINDA HER ŞEY

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna