Suskun Gönüllerin Dili Çiçek Sepeticicek-sepeti

Konuşmasıyla anlatabilir insan kendini. Fakat suskun gönülleri de ifade etmenin bir yolu vardır. Kendinizi ifade edemiyorsanız en sert yürekleri bile yumuşatan suskun gönüllerin dili çiçek sepeti ile kalbinizi anlatabilirsiniz. Şık çiçeklerle süslenmiş çiçek sepetlerini hoşlandığınız kişiye gönderebilir, duygularınızı çiçeklerin dili ile ifade edebilirsiniz. Sepete iliştirilmiş özel bir not gönlünüzün dili olarak sizi birkaç cümleyle karşı tarafa anlatabilir. Çiçeklerin sihirli etkisi duygularınızın tercümanı, sizin kurtarıcınız olabilir. Hoşlandığınız, uzun zamandır sevdiğiniz kişiye açılmakta zorlanıyorsanız çiçek sepeti yaranızın dermanı olabilir. Gönlünüzden geçenleri şık bir çiçek sepeti ile duygularınızı anlatan çiçek tercihleri yaparak anlatabilirsiniz.

Kırdığınız bir gönlü geri almak istiyorsanız sevdiklerinize çiçek sepeti ile eşsiz sürprizler yapabilirsiniz. Çiçekler sizin adınıza özür mesajınızı en masum halleriyle iletirler. Gönlünüzden geçen birkaç kelimeyi sizin yerinize döküverirler kırılan kalplere. Kırdığınız kalplerden uzaksanız çiçek sepeti ile istediğiniz an özür dileyebilirsiniz. Üzmek, kırmak ve kırdığınız kalpte yara açmak sizi mutsuz ediyorsa çiçek sepeti ile bu yarayı kapatabilirsiniz. Sevdiklerinize ansızın ulaşan bir çiçek sepetinin ne kadar mutlu edici olduğunu tahmin edemezsiniz. Onların yüzünde bir tebessüme neden olmak istiyorsanız beklemenize gerek yok. İster sade çiçeklerden oluşan çiçek sepeti, isterseniz de kurabiyeli ya da kekli çiçek sepetini kırdığınız kalplere göndererek yaşanan tüm sorunları silebilirsiniz.

Çiçek sepeti canlı çiçekler, papatyalar, güller, orkideler, birbirinden farklı rengarenk çiçeklerle süslenebilir. Hazır çiçek sepetleri ile yoğun anlarınızda vakit bulamadığınız sevdiklerinizin doğum gününü kutlayabilir, onlara yanında olamadığınız için üzüldüğünüzü ifade edebilirsiniz. Gönlünüzden geçenleri hissettirmenin en iyi yolu çiçek sepetidir. Her amaca uygun çiçek sepetleri ile anında sevdiklerinizi mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Uzaklıkları bir adım kadar yakınlaştırmak için çiçek sepetinin cazibesinden ve ihtişamlı görünümünden faydalanabilirsiniz. Özellikle de bir bayanı mutlu edecekseniz kucak dolusu çiçeklerin yer aldığı çiçek sepeti onu adeta şoka uğratacaktır. Çiçeklerin bayanlar üzerindeki etkisini bilmeyen yoktur. Suskun gönlünüzü çiçeklerle dile getirmek isterseniz sizler için özel çiçek sepeti de hazırlanabilir. Dilediğiniz çiçek türlerinden hazırlanan çiçek sepeti amacına uygun şekilde duygularınızı ifade eder.

Kaynak: http://www.cicekmarket.com/

Önceki Yazı:Profesyonel Çözüm Ortağınız

Sonraki Yazı:Firmalar İçin Firma Rehberi

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna