Sony Xperia Z3 incelemexperia-z3

Sony’nin mükemmellik tutkusu sonucu olarak , bu suya sağlam akıllı telefonda dizayn ve mühendislik harmanlanarak vakte alan okuyacak tek güzelliğe erişildi . Son derece ince ve yuvarlak hatlara sahip alüminyum çerçevesi , eşsiz tek tasarıma sahip durumda olan güç düğmesi ve sağlam temperli camdan üretilmiş panelleri , bu cihaza şıklık ve kudretli tek kalite katar . Bununla Birlikte , tüketimi pratik tek arabirime ve simetrik tek tasarıma sahip durumda olan bu mobil cihaz elinize tek sürü sıkı oturur . 5.2 inç TRILUMINOS Ekran teknolojisi, daha geniş, zengin ve doğal bir renk paleti oluşturur. BRAVIA TV uzmanlığımızla, yeniden oluşturulması zor kırmızılar, açık maviler ve zümrüt yeşilleri, daha canlı bir izleme deneyimi ve artırılmış derinlik hissi sağlamak için güzel şekilde görüntülenir. Xperia Z3, yağmur altında koşabilmenize veya sıcak bir yaz günü havuza dalabilmenize olanak sağlayan, daha fazlasını yapan ve daha ileri giden bir telefondurBelirtilene göre Xperia Z3’ün 3100 mAh bataryası ile mükemmel bir kullanım ömrü sağlamış.

Tatlı suda yüzerken suya dayanıklı Xperia Z3 ürününün en iyi akıllı telefon kamerasıyla, 30 dakikaya kadar fotoğraf çekebilirsiniz.

IP (Toz-Su Girişine Karşı Koruma) derecesi;  IP derecelendirmesi, tek cihazın toza ve suya karşın dayanıklılık seviyesini ölçmeye karşı tek test sertifikasıdır. İki rakamlı IP derecesindeki önce rakam, küçük toz zerrecikleri de dahil olmak üzere olmak üzere, katı cisimlere karşın savunma seviyesini belirtir. İkinci rakam ise cihazın suya ne civarı sağlam meydana geldiğini belirtir.

Cep telefonu amaçlı Exmor RS™ sensörümüz ve akıllı telefonlarda tek önce meydana gelen ISO 12800 yardımıyla, akıllı telefonunuzla az ışıklı ortamlarda yaptığınız çekimleri yepyeni tek düzeye taşıyıp dilediğiniz kareyi elde edebilirsiniz.

sony-xperia-z3

Handycam akıllı telefonla buluşuyor
Xperia Z3 ile ,  populer Handycam kayıt teknolojimizi kompakt bir akıllı telefonda size sunuyoruz .  En mühim anlarınızı büyüleyici 4K çözünürlükle kaydedin ve bu kayıtlarınızı doğrudan telefonunuzda düzenleyin .  Akıllı telefonlarla yapılmış olan film çekimlerinde ara ara sarsıntılı kayıtlar olabildiğini bildiğimiz amaçlı bunu engellemek için SteadyShot™ teknolojisini geliştirdik .  Çoğalış Intelligent Active Mode* ile beraber bir sürü ek olarak sıkı meydana gelen bu nitelik ,  hareketleri ihtimal eder ve onlarca kareyi çözümleme edip ek olarak sıkı ve ek olarak sarsıntısız video çekimleri yapmanızı olanağı sağlar .

Full HD 1080p imaj kalitesine mukayese edersek daha detaylı çekimler elde edersiniz.  Çok Yüksek Tanımlı 4k olarak sunularak daha fazla ayrıntılarla eşsiz netlikte izlenir .  Bu model ,  4K  ( 3840 x 2160 )  çözünürlüğü ve en nihai MHL 3 . 0 konnektörünü faydalanarak 4K tek TV’de veya projektörde oynatmayı destekler.

Face in özelliği ile Fotoğraf çekerken aynı anda yüz ifadenizi de kaydedebilrisiniz.

AR eğlence, vizörde gördüğünüz görüntünün üzerine bir şeyler karalamanıza ve çizmenize olanak sağlar. Fotonuzun üzerinde animasyonları, nesneleri ve mesajları olan fotoğraflar çekin.

PS Remote PLAY  oyun  özlliği
Nerede oyun oynayacağınıza konsolunuzun hüküm vermesine müsaade vermeyin .  PS Remote Play yardımıyla ,  PS4 konsolunuzdan akıllı telefonunuza ya da tabletinize meselesiz tek biçimde geçebilir ve oyun keyfinizi yabancı tek odaya taşıyabilirsiniz . Yapmanız gereken tek şey Xperia cihazınızı ev Wi-Fi ağınıza bağlayıp oyunları DUALSHOCK®4 kumandası vasıtası ile oynamak.

sony-xperia-z3-ps4

Önceki Yazı:Bilgisayar ve Cep telefonu kullanıp balık hafızası olanlara

Sonraki Yazı:Yalı Spor ile Spor Giyinin

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna