Snagit 11 – Ekran Görüntüsü YakalamaBir çok araca sahip gelişmiş bir görüntü yakalama programı olan Snagit , 11. Serisiyle yeniden kullanıcılarının hizmetinde. Gelişmiş ara yüzüyle ve araçlarıyla geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu programla masaüstünde dilediğiniz alanı kesebilirsiniz. Resimli anlatımlarınız için kullanabileceğiniz Snagit gelişmiş düzenleme araçlarını da içinde bulundurmaktadır.

Kesme , birleştirme , düzenleme gibi araçlarla başka programlara gerek kalmadan ayarladığınız görüntü üzerinde düzenleme yapmanıza imkan veren Snagit , tek bir programla tüm işlerinizi yapmanıza imkan sağlamaktadır. Ayrıca program Windows xp , windows vista ve windows 7 de sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Programın 30 günlük deneme sürümü bulunmaktadır , programı test ettikten sonra memnun kalırsanız lisans satın alarak programı daha uzun süre , tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz.

Programı indirebilmek için ;
-Öncelikle aşağıdaki linke tıklayınız.
-Açılan sayfada “Enter your email address:” kısmına mail adresinizi girerek “Start Windows Download”  butonuna tıklayınız.

İndirmek için tıklayınız…

Önceki Yazı:Fotoğrafta Öncü Canon Fotoğraf Makinesi

Sonraki Yazı:Tablet Pc İşleri Hızlandırır

Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna