Snagit 11 – Ekran Görüntüsü Yakalama

24.10.2013 tarihinde Programlar kategorisine eklenmiş, 105 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Bir çok araca sahip gelişmiş bir görüntü yakalama programı olan Snagit , 11. Serisiyle yeniden kullanıcılarının hizmetinde. Gelişmiş ara yüzüyle ve araçlarıyla geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu programla masaüstünde dilediğiniz alanı kesebilirsiniz. Resimli anlatımlarınız için kullanabileceğiniz Snagit gelişmiş düzenleme araçlarını da içinde bulundurmaktadır.

Kesme , birleştirme , düzenleme gibi araçlarla başka programlara gerek kalmadan ayarladığınız görüntü üzerinde düzenleme yapmanıza imkan veren Snagit , tek bir programla tüm işlerinizi yapmanıza imkan sağlamaktadır. Ayrıca program Windows xp , windows vista ve windows 7 de sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Programın 30 günlük deneme sürümü bulunmaktadır , programı test ettikten sonra memnun kalırsanız lisans satın alarak programı daha uzun süre , tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz.

Programı indirebilmek için ;
-Öncelikle aşağıdaki linke tıklayınız.
-Açılan sayfada “Enter your email address:” kısmına mail adresinizi girerek “Start Windows Download”  butonuna tıklayınız.

İndirmek için tıklayınız…

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26