Skype Video Aramalar için 3D Deneyimi Sunmaya Hazırlanıyor

02.10.2013 tarihinde Teknoloji kategorisine eklenmiş, 31 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

skype 3d

Skype tarafından aramalarda 3 boyutlu görüşmeyi sağlayacak teknolojinin hazırlandığı ancak mevcut kullanıcı cihazlarının teknolojisinin buna yeterli olmadığı söylendi.

Bu çalışmanın sonuçlanmasının ve uygulanmasının uzun yıllar sürebileceği söylenen açıklamada bunu Skype olarak test laboratuvarlarında uygulayabildiklerini ancak günümüz teknolojinin buna yeterli gelmeyeceğini vurguladı.

Bu çalışmanın başlama sebeplerinden biri hızla ilerleyen teknoloji ve 3 boyutlu ekrana sahip televizyon, bilgisayar gibi cihazların kalitesinin artarak kullanıcılar arasında yaygınlaşması.

Skype tarafından yapılan açıklamada ayrıca bu teknolojinin hayal ürünü olmadığı , ilerleyen teknolojiye bağlı olarak ortaya çıkabileceği söylendi

Son olarak Skype tarafından önümüzdeki günlerde 1080p yüksek çözünürlükte görüşmeye imkan sağlayacak  aramalar gerçekleştirilebileceği duyruldu.

İlgili Terimler : ,
Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26