Home / Teknoloji / Samsung S4 Özellikleri

Samsung S4 Özellikleri

iphone ile sürekli rekabet halinde olan Samsung S4 modeliyle yine göz doldurdu. Satış rakalmlarını baktığımızda Samsung ‘un bir hayli üstünlüğü ile devam eden Samsung Galaxy S4 modeli 10 milyon satış barajını geçtiği duyuruldu. Android işletim sisteminde bu güne kadar  en hızlı satılan cihaz Galaxy S4 tefefonu diyebiliriz. Samsung Galaxy  S4,  icon ve görüntü kalitesiyle mükemmelliği sunan dünyanın ilk Full HD Süper AMOLED ekranına sahip. Hayran bırakan görüntü kalitesi için 5 inç boyutundaki geniş ekranı bulunuyor.

13 mega piksellik arka kamerasıyla  Samsung Galaxy  S4, harika seçimler ile kullanıcılarını büyülüyor.  Sesli Fotoğraf çekim modu ile ,  çektiğiniz fotoğrafların arka fonundaki müzik ve sesleri birlikte kaydeder veen mutluy anlarınızı anılarınızı sesleriyle sizlere görüntüler.

Samsung Galaxy S4 resim Temassız Kontrol (Air Gesture) özelliği ile yüzünüzü, sesinizi ve hareketlerinizi tanıyan cihaz, yakınlaştığınızı anlar ve size görmek istediğiniz içeriği gösterir. Samsung Akıllı Duraklatma  ile ekranı, baktığınız yere göre yönlendirebilirsiniz. Mesela izlemekte olduğunuz videoda  başka bir yere baktığınızda video durdurur; yeniden ekrana baktığınızdaysa tekrar devam eder.

Samsung Galaxy S4 WATCHON Özelliği ile, Samsung Galaxy S4  cihazın uzaktan kumanda olması. Böylece telefonunuzdan canlı TV programını, kılavuz üzerinden arayabilir ve sonra da seçtiğiniz içeriği, telefonunuza bağlı Samsung Akıllı TV’nizden izleyebilirsiniz

Samsung Galaxy S4 CHATON Özelliği ile, Samsung Galaxy S4 Wi-Fi ve cep internetile arkadaşlarınızla yüksek kalitede video ve ses sohbetlerinin tadını çıkarabilir ve kolaylıkla mesajlaşmadan, kameradan görüntü veya sesli görüşmeye ya da tam tersine anında dönüşler yapılabilir. Samsung Galaxy S4 Ayrıca eşsiz paylaşım deneyimi için ‘Ekran Paylaşma’ özelliği ile telefon ekranınızı paylaşabilir ve bire bir görüşme sırasında, cihazınıza dosya indirmeden, 2 kişi karşılıklı cihazlarınmızı kontrol edebilirsiniz.

Samsung s4

Paylaş / Yer imi

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

  Samsung günümüzün en büyük teknoloji ürünleri üreten markalarından bir tanesidir. Geçmişten bugüne civarı pekçok ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir