SAMSUNG NOTE 4 ÖZELLİKLERİ

02.02.2017 tarihinde Kişisel Yazılar kategorisine eklenmiş, 64 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Galaxy note 3

Eşsiz tasarımı ve çizilmeyen ekran özelliğine sahip olan samsung note 4 çeşitli dayanıklılık testlerinden geçerek insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Telefonun çeşitli özelliklerini yanı sıra ilk göze çarpan detaylarından biri dayanıklılığıdır. Bunun yanı sıra görüntü kalitesine bakıldığında üstün bir performansa da sahip olduğu görülür. Quad HD çözünürlüğüne sahip olduğu için yüksek bir görüntü ekranı yakalandığı görülmüştür. Diğer alt modellerini bu özelliği ile geride bırakmayı başarmıştır. Telefonun performans özelliklerinin yanı sıra güç harcama kapasitesi de oldukça iyidir.

Telefonun dış özelliklerine baktığımız da bizleri öncelikli olarak 5,7 inçlik ekran büyüklüğü karşılamaktadır. 176 gram ağrılığında ve 8,5 mm kalınlığında karşımıza çıkmaktadır. Telefonun performans özelliklerine bakıldığında internette gezinmek adeta bir keyif haline geldiği görülür. Ekranın bu kadar yüksek ve kaliteli olması samsung note 4 kullanıcılarının daha da keyiflenmesini sağlamaktadır.

Teknoloji meraklıların bir numaralı ürünü haline gelen samsung note 4 üstün kamera özelikleri ile de insanların beğenisini kazanmayı başarmıştır. 16 MP arka kamera, 3,7 MP ön kamera özelliğine sahip olan cep telefonu kaliteli fotoğraf çekimlerinize eşlik etmektedir. En mutlu anlarınızın ölümsüz hale gelmesini sağlamak amacıyla kullanılan kamera özelliği sayesinde ayrı bir fotoğraf makinesine ihtiyacınız olmayacaktır. Şarj konusunda da oldukça uzun bir ömre sahip olan cep telefonu hızlı şarj olma özelliğine de sahiptir.

 

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26