Home / Teknoloji / Samsung Mega Özellikleri

Samsung Mega Özellikleri

Samsung Galaxy Note tarzı akıllı telefonlarına daha büyük bir modelini katarak piyasaya girdi. Samsung Galaxy Mega adını verdiği cihaz 6.3 inç boyutunda.Snapdragon 400  1.7 GHz yeni nesil  çift çekirdek işlemcisini kullanan  samsung Mega 4 çekirdeği aratmıyacak hıza sahip. Bu şekilde fazla ısınmadan batarya ömrü daha fazla gitmesi planlanmış. 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip Lcd ekrana sahip telefonun, 1.5 ghz ram kapasitesi bulunuyor. Pil kapasitesi Li-Ion 3200 mAh ile yeterli bir düxzeyde diyebiliriz. 8 mp arka kamerası S3 kalitesinde diyebiliriz. lNeredeyse tablet boyutuna yakın olan akıllı telefonun Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi ile gelmiş . Galaxy S4‘te kullanılan TouchWiz Nature 2.0 arayüzünü kullanan Galaxy Mega ailesi, Galaxy S4 uygulanan yenilikleri bu cihazda paylaşmış. 100 Mbps hızında mobil veri kullanımına olanak sağlayan gerçekten çok hızlı bir internet cihazı.

Ülkemizde 1.250 tl ile 1.500 tl arası fiyatlar ile satılan Galaxy Mega I9200 için orta seviye büyük ebatlı akıllı telefon kullanıcıları için tercih edilebilir.

samsung-galaxy-mega Samsung_Galaxy_Mega

Paylaş / Yer imi

Hakkında: hakan

Teknolojiye bayılıyorum. Yıllarca bu internetle, bazen zaman kaybetmekten başka birşey yapammışım diye az düşünmedim. Çünkü web sitesinin ne olduğu birçok kişi bilmezken, bu konulardaki bilgimizi sadece eğlence üzerinde geçirmişiz. Ama geç kalmadık umarım...

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

  Samsung günümüzün en büyük teknoloji ürünleri üreten markalarından bir tanesidir. Geçmişten bugüne civarı pekçok ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir