Samsung Galaxy Tab3 Lite SM-T110Samsung-tab3

Süper Hafif, İnce Tasarım

Tab3 Lite, rahatlıkla her yere taşınabilmesi amaçlı ultra mobil biçimde tasarlanmıştır. Sadece 9,7mm derinliğiyle öbür modellerden ek olarak incedir, kullanışlı yapısı memnuniyetinizi olanağı sağlar . Kudretli hafifliğiyle beraber ele huzurlu bir kavrayış olanağı sağlar belediye farkı hissedin! Kompakt mimari ve uzunca surely güç birlikte belediye belediye diğer ne isteyebilirsiniz?

Optimum Görüntüleme Deneyimi
Tab3 Lite’in dik çözünürlüklü ekranı eğlencenizi maksimuma çıkarır. Görüntüyü engelleyen vaziyet çubuğu olmadan ek olarak parlak görüntüler ve ek olarak keskin yazı belediye belediye ek olarak kocaman, ek olarak kapsamı geniş ekran sahası imaj zevkinizi artırır.
1,2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
Güçlü, çabuk işlemci, gelmiş geçmiş en neşeli multimedya tablet deneyimi amaçlı video klipler, oyunlar, uygulamalar ve limitsiz Internet sörfünün keyfine varmanızı sağlamak üzere cihazınızı güçlendirir.
Eğlenceli Özellikler ile Zeki Kamera
Akıllı özelliklerle donatılmış arka kamera her süre muhteşem çekimler oluşturmanızı olanağı sağlar . İster çekilmeye değecek manzaralar, arzu eder herkesin güldüğü muhteşem bir fotoğraf olsun bir prof benzeri çekim yapın ve anında paylaşın belediye belediye zeki paylaşım nitelikleri paylaşmayı kolaylaştırır.
Eğlenceli ve Paylaşılabilir Hizmetler
On binlerce uygulama parmak uçlarınızda belediye belediye hepsi Tab3 Lite amaçlı bilhassa oluşturulmuştur ve en yüksek eğlence amaçlı rahatlıkla indirilebilir.

Ayrıca Samsung Link fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı bulut depolamaya veyahut rastgele bir cihaza ulaşım , düzenleme ve paylaşım amaçlı kaydeder belediye belediye güçlük çekmeden içeriğinizi yönetin veyahut videolarınızı tv ekranında uzaktan oynatın. Pratik, emniyetli ve güvenilir biçimde rastgele bir yerde erişmek ve rastgele bir sürede paylaşmak amaçlı Dropbox, dosyalarınızı internet tabanlı bulut hizmetinde güvende tutmak amaçlı saklar.

Önceki Yazı:Microsof’un Akıllı Saati

Sonraki Yazı:Ücretsiz Anti-Virüs Avast 8

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna