Samsung GALAXY Tab 3 Özelliklerisamsung-galaxy-tab 7Samsung , GALAXY serisinin yepyeni üyesi Tab 3’ü tanıtıyoruz. , 7 İnç’lik Samsung Electronics yüksek performans ve daha sıkı çoklu ortam deneyimini parmaklarınızın ucuna getiren 7 inç’lik yepyeni tableti GALAXY Tab 3’ün duyurusunu yaptı .
Şık bir tasarıma ve gelişmiş yeteneklere sahip GALAXY Tab 3 ile ürün yelpazesini genişleten Samsung , kullanıcılarına daha minik ve daha pratik mobil tablet deneyimi sunuyor .

· Pratik Transfer ve kompakt tasarım: Zarif tasarımı yardımıyla yepyeni GALAXY Tab 3 , kullanıcıların rahatlıkla saatlerce elde tutabilme ve davranış halindeyken diledikleri sürede okuma ve eğlenme amaçlı ceplerinde ya da minik bir çanta içinde taşıyabilmelerini olası kılıyor .
· Daha İyi Çoklu Ortam Performansı: bir . 2 GHz Çift Çekirdekli işlemciyle personel edevat daha çabuk indirme ve paylaşım sağlarken video , uygulama , oyun ve web erişimini de kolaylaştırıyor . 8 GB iç bellek artı genişletilebilir bellekle piyasaya çıkarılan GALAXY Tab 3 , popüler resimlerinizi , müziklerinizi uygulamalarınızı ve bir sürü daha fazlasını saklayabileceğiniz kapsamlı bir alan sunuyor .
· Geliştirilmiş Kullanıcı deneyimi: 7 inç’lik GALAXY Tab 3 , 3 megapiksel arka kamerası ve bir . 3 megapiksel ön kamerasıyla , hayatın özel anlarını şaşırtıcı bir netlik ve çözünürlükle daha sıkı yakalamak amaçlı gereken tüm donanıma sahip . En en son sürüm Android 4 . bir ( Jelly Bean ) ile beraber , kullanıcıların resim ve video ve fotoğraflarını yalnızca birden çok çabuk dokunuş ile paylaşmalarına olanak sunuyor . .

Önceki Yazı:Windows 8.1 Özellikleri

Sonraki Yazı:Güneş Enerjisi Kullanımı Yaygınlaşmalı

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna