Home / Teknoloji / Samsung Galaxy S5 Ne Zaman çıkacak

Samsung Galaxy S5 Ne Zaman çıkacak

Samsung-Galaxy-S5Özellikle son dönemde çıkan Samsung akıllı telefonlar, cep telefonu piyasaya büyük bir hareketlilik kazandırdı. Artık telefonlar oldukça büyüdü. Benim bile artık gözüme 4 inç akıllı telefonlar küçük gelmeye başladı. Birde yazın taşıma sıkıntısı olmasa daha iyi olacak ama. Yeni Galaxy S5 cihazı 2014 yılında satışa çıkacak. Cihazla ilgili elimizde çok fazla bir bilgi yok bizde varsayımlar üzerinde birşeyler paylaşıyoruz. Sonradan çıktığında yazdığınız gibi değilmiş demeyin. Bazı ciddi kaynaklara göre, Güney Koreli Yeni tasarımla Samsung, Galaxy S4’ün şu anki sökülebilir tasarımından ödün vererek tek parçalı bir tasarımı kabullenebilir.
Galaxy S5 tasarımının su geçirmez olacağı iddia ediliyor.Söylentilere göre Samsung Galaxy S5, 2GHz hızında GHz frekansında çalışan 8 çekirdekli Exynos 6 işlemci ile 5 inç Full HD Amoled ekrana sahip olacak. Kamera olarak 16 mp ile fark yaratacağını düşünüyoruz.
Ayrıca 4GB RAM ve 64 GB, dahili depolama ile yakında ilan edilecek olan Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi ile karşımıza gelebilir. Telefon pili 4000 mAh ile donatılmış ve kablosuz sarj özelliğide bulunacak. Samsung’un Galaxy S5 eleştirilerden dolayı plastik kapaktan aliminyum kapağa dönebileceği düşünülüyor.

Paylaş / Yer imi

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

  Samsung günümüzün en büyük teknoloji ürünleri üreten markalarından bir tanesidir. Geçmişten bugüne civarı pekçok ...

bir yorum

  1. aleminyum kapak gerçekten iyi olur ama eni iyisi 4gb ram ve 4000mAh pili olması olacaktır sanırım s4 lerdeki 2600 mAh ten çok daha iyi hatta s3 ün 2 katı pil ömrü olacak umrım yazdığınız gibi çıkar tek endişem bu teknolojiyi 2000tl üstüne taşımamaları.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir