Samsung Galaxy S4 Güncelleme 

Samsung-Galaxy-S4-guncellemeGalaxy S4 için beklenen güncelleme Samsung tarafından geldi.  Güüncellemenin ismi XXUBMEA . S4 deki bazı sıkıntıların giderilmesiyle daha hızlı ve seri bir telefon haline gelen güncellemedeki başlıklar şu şekilde.

366 mb büyüklüğünde olan güncelleme sonra kamera HDR video  çekim fonksiyonu eknenmiş. Bu çekim ile daha gerçekçi fotoğraflar videolar  çekebilirsiniz. Profosyenellerin kullandığı bu özellik  S4 telefonlarada eklenmiş durumda. Yanlız bu modda foto  çekim yaparken bir müddet beklemeniz gerekiyor.

Galaxy S4‘te sayfa değiştirirken ekran kaymasında  oluşan ekranda bulanıklık ve yazılardaki okunma sorunu, güncellemeyle beraber giderildi.

Artık  SD Karta ROOT yapmadan uygulamalırınızı  dilerseniz sd kartınıza sınırlı olarak taşıyabiliceksiniz.

En önemli olan dahili hafıza kullanmıyla ilgiliydi. 16 gb lık dahili hafızanın çogu dolu görünmesi. yani 9.23 size kullanılabilir olarak veriyor. Eskidende 9.15 veriyordu. Yani kayda değer birşey yok ama hafıza kartına atabildiğiniz için artık sınırlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz.

Samsung Galaxy S4 Güncelleme şu an için sadece LTE destekli I9505 modeli için geçerli. ve Exynos işlemcili versiyona dayakında gelecektir.

Önceki Yazı:Saçlarımızın Çabuk ve Hızlı Uzaması İçin Bakım Maskesi

Sonraki Yazı:Orucu Bozan Şeyler

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna