Samsung Galaxy S3

05.11.2013 tarihinde Teknoloji kategorisine eklenmiş, 52 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

guncellemeSamsung Galaxy S3 kullanıcılarının aylardır merakla beklediği güncelleme en sonunda resmen dağıtılmaya başlandı . Hafta sonu piyasaya sızan Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi Galaxy S3 amaçlı resmen yayınlanmaya başladı .
Samsung Galaxy S3 kullanıcıları bu andan itibaren Android dört . üç güncelleştirmesini model numarası GT – i9300 ile cihazlarında görebilecekler .
çüşıçüşı
Samsung Galaxy S3 dört . üç güncellemesi aşağıdaki yenilikler ile geliyor:
– Galaxy Gear Bağış – TRIM desteği ( cihazı birçok ek olarak hızlı yapar ) – ANT + Bağış – UI öğeleri çekirdek üzerinde güncellendi – Yeni Klavye – Çok Yüksek GPU sürücüleri ( GPU kriter puanları güncellendi ) – Yeni Kilit ekranı: Çoklu Widgets dört . bir . iki’ye baz alınarak ek olarak gelişmiş , dalgalanma tesiri , saat boyutunu değiştirme ve kişiye özel bir mesajı ayarlama buna benzer özellikleri olacak . – Yeni Ekran modları: Ekran Uyumu ve Profesyonel Fotoğraf – Daydream – Sürüş modu – İşlem bildirimleri – Move – to – SD – kart özelliği – Yeni Kamera modu: Ses ve Shot – Bildirim Merkezi’nde Yeni Eklenenler – Tamamiyle yenilenen Ayarlar UI ( Sekmeli arayüzü – Tam olarak Galaxy S4 buna benzer ) – Sesli kontrol uygulanması ( Telefonun tespit edilmiş bölgelerine Sesli komutları kullanarak ulaşabiliyorsunuz – Galaxy S4 özelliği ) – Yeni Apps: Hesap Makinesi , Saat , Rehber , Galeri , Müzik – Tam ekran uygulamaları – Yeni S – Voice
Yeni güncelleme ülkelere aşamalı olarak verildiği amaçlı ülkemiz’ye hemen gelmeyebilir . Ancak resmi güncelleme başladı ve birçok kısa sürede cihazınıza ulaşacaktır .

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26