PLAYSTATİON 4 ÖZELLİKLER

02.05.2017 tarihinde Teknoloji kategorisine eklenmiş, 32 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

f-sony-ps4

Günümüzde her evde yerini alan oyun konsolları, boş vakitlerimizin daha keyifli hale gelmesini sağlamaktadır. Teknoloji ilerledikçe yeni bir dünyanın kapılarının açıldığını da görebilirsiniz. Oyun oynamayı sevenler için son teknolojiye sahip ürünlerden biri olan playstation 4 fiyatları ile de insanların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Site üzerinden ürünün özelliklerini incelerken mağazalardan gelen fiyat tekliflerini de inceleyebilirsiniz. Yenilikçi ve bağımsız oyunları içinde barındıran bu cihaz kullanıcılarına üstün bir eğlence imkânı sunmaktadır.

Dünyanın en güçlü oyun sistemine sahip olan Playstation 4 de oyun oynarken aldığını görüntüleri anında paylaşma imkanı sunarken tek başına pek çok maceraya atılmanızı sağlar. İnanılmaz derecede gerçekçi ve bir ekran görüntüsüne sahip olan playstation 4 fiyatları ile de göz doldurmayı başarmıştır. Etkileyici bir grafik performansına sahip olduğu için insanların ister tek başlarına isterlerse de sevdikleri ile bu inanılmaz keyfi paylaşmaları sağlanır.

Oyun oynarken alınana video görüntüleri cihaz üzerinden bulunana SHARE düğmesi ile sosyal medyaya anında yükleyebilirsiniz. Kaydettiğiniz videolardan kendi filmini oluşturabilir ve oyun açıklamalarını kaydedebilirsiniz. Bu işlem için de SHAREfactory düğmesini kullanmanız yeterli olacaktır. Paylaşımlı oyun sayesinde PSN arkadaşınızı favori olarak gördüğünüz bir oyuna davet edebilir ve böylece iki kişilik bir maç heyecanına ortak olabilirsiniz. Güvendiğiniz mağazalardan ürünü alırken playstation 4 fiyatları hakkında bilgi almanız da sağlanır.

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26