Home / Telefon / Nokia Lumia 1020 Özellikleri

Nokia Lumia 1020 Özellikleri

Nokia Lumia 1020 resimAkıllı telefon pazarında Nokia Lumia 1020 modeli sabırsızlıkla bekleniyor.
Akıllı telefon pazarında Nokia Lumia 1020 modeli sabırsızlıkla bekleniyor. Zeki telefon pazarında markalar birbirinden kudretli özellikli telefonlarını indirilmeye devam ediyor . Nokia şirketi Lumia serisi ile büyük bir çıkma yapmış vaziyette . Bilhassa Nokia Lumia 1020 telefonu Ülkemiz ‘de bekleniyor. Fiyatı İphone 5,Galaxy S4 ‘den pahalı,İphone 5C ‘den pahalı olarak indirilmeye girecek. Elbette arz görüp görmediği ilerleyen vakitlerde belli olacaktır.
Bu telefon amaçlı arz olup olmayacağı ise heyecan edilen konular aralarında . Nokia ‘nın çıkarmış olduğu bu telefonun kamerası birçok çok yüksek olduğu amaçlı anında hemen her biri kameranın merakına bu telefona yoğunlaşacak buna benzer gözüküyor. Nokia lumia 1020 fiyatı amaçlı bu özelliklerdeki bir telefon amaçlı normal olduğunu düşünüyor ve bu fiyata bu telefon alaka göreceği sanal platformlardada bildiriliyor .
Bu telefonun en birçok heyecan edileni ise kesinlikle 41 megapiksellik kamerası olması. Birçok net ve ışık seviyesi düşük yerlerde dahi birçok net fotoğraflar sergilediği tanıtımlarından en birçok vurgulanan özelliği oldu.
Nokia Lumia 1020 özelliklerine geldiğimizde ise Qualcomm Snapdragon™ S4 Çift çekirdekli bir ,5 Ghz işlemci kullanılmıştır. Ekran boyutu 4.5 inçlik olmasıyla elde kullanılması ve taşınması olacaktır. Öte öne çıkan özelliği ise telefonun kablosuz şarj olma özelliğidir. özel kapağıyla bu andan itibaren kablosuz olarak telefon şarj olacak ve bu şarj derdi bitmiş olacak.
Nokia Lumia 1020 amaçlı önerilen satış fiyatı, KDV dahil olmak üzere 1999 TL ‘den piyasaya sunulacak. Nokia Lumia 1020 telefonu ne zaman piyasaya başlanacak sorusuna ise karşılık Ekim ayı içinde başlanacak. İlk olarak Turkcell ön sipariş alımına başladı.

Nokia Lumia 1020
TEKNİK ÖZELLİKLERİ ŞÖYLE
Ekran
Ekran boyutu: 4,5 ”
Ekran teknolojisi: ClearBlack, AMOLED
Dokunmatik ekran teknolojisi: Harika hassas dokunuş
Fotoğraf
Ana kamera sensör boyutu: 41 MP, PureView
Kamera Flaş Türü: Xenon flaş
Güç yönetimi
En çok konuşma ömrü (2G): 19, bir s
En çok konuşma ömrü (3G): 13,3 s
En çok müzik çalma süresi: 63 sa
Kablosuzşarj: Evet, aksesuar kapağıyla
İşlemci
İşlemci adı: Qualcomm Snapdragon™ S4
İşlemci türü: Çift çekirdekli bir ,5 Ghz

Paylaş / Yer imi

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Samsung-Galaxy-Grand

Samsung Galaxy Grand 2 inceleme

Geniş ekranlı telefon sınıfının fenomen duruma gelmesini imkan sunan Galaxy Note serisi, Geçen eylül ayı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir