Müziğin keyfi BenimMoodum

13.06.2012 tarihinde Diğer Siteler kategorisine eklenmiş, 293 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Fizy’i herkes bilir. Kapandı, açıldı bir olaylar oldu falan ama çoğu kişinin kullanımında şu an. Fizy’de bulunan sisteme benzeyen bir sistemle çalışan BenimMoodum bana Fizy’e göre daha yakın, doğal geldi. İçinde bulunan farklı farklı moodlardan kesinlikle birisi size hitap edecektir. Benim genelde takıldığım mood Tükçe Slow, eski sevgili, mutlu, sakin falan oluyor. Tabi o an ruh halime göre değişiyor ne dinleyeceğim ama bunlar baskın. Moodlarda genellikle bilinen şarkılardan oluşuyor ancak bunlar ne dinlene dinlene bıkkınlık getirmiş şarkılar ne de kıyıda köşede kalmış. İtinayla seçilmiş işte uzun lafın kısası. Moodlara bakarsanız artık playlist hazırlamanıza gerek kalmadığını sizde görürsünüz.

Site de bulunan açıklama şöyle ;

BenimMoodum.Com Hakkında

BenimMoodum.Com ruh halinize göre şarkıları toplayarak size bir hazır radyo sistemi sunar..

Not: Şarkıları Youtube üzerinden aldığımızı bildirmek istedik..Sunucularımızda herhangi bir şarkı bulunmamaktadır.

Bir başka güzel yanı da şarkıyı dinlerken anında Facebook ya da Twitter’da paylaşabilme imkanı. Güzel bir kolaylık olmuş dinleyiciler için.

Benim daha önce dinlemeyip burada rastladığım bir kaç beğendiğim şarkı vardır, sizlerle de paylaşayım belki sizde beğenirsiniz.

http://www.benimmoodum.com/sarki-99 (phill glass – metamorphosis 2)

http://www.benimmoodum.com/sarki-96 (on the nature of daylight)

http://www.benimmoodum.com/sarki-387 (angus & julia stone – for you)

http://www.benimmoodum.com/sarki-1140 (Zeynep Sağdaş – Yarım Kalanlara Rağmen )

http://www.benimmoodum.com/sarki-1144 (Teoman – En güzel hikayem)

Şimdilik bu kadar yeter zaten çok hoşuma giden olursa yine dile getiririm ancak  bu projeyi küçümsememek gerektiğini düşünüyorum çünkü bence gayet sistematik işliyor, sade tasarımı da dikkat çekiyor. Unutmadan, sitede reklam bulunmuyor.

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26