Home / Diğer Kategoriler / Lock On Flaming Cliffs 2

Lock On Flaming Cliffs 2

Lock On Flaming Cliffs 2 adındaki bu oyunla gökyüzünü yeniden keşfedebilirsiniz. En çok oynanan uçak oyunlardan biri olan Lock On Flaming Cliffs 2 oyunu , yüksek görüntü kalitesi ve çözünürlüğü ile gerçeği aratmayacaktır. Direct X 9.0C destekli bu oyunda savaş uçağını yöneten bir pilot olarak görev yapacaksınız. Normal bir savaş uçağında bulunan her türlü silahı ve araçları içerisinde bulunduran Lock On Flaming Cliffs adlı oyunu gerçekten ayırmak epey bir zor olacaktır. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü bu oyunda , kuşlardan tutunda bulutlara kadar hepsi oyuna eklenmiş durumda. Gelişmiş ayar menüsüyle düzenlemeler yapabileceğiniz bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

Minimum sistem gereksinimleri:
Windows XP, Vista ya da 7; CPU P4 2 GHz; RAM 2 GB; ekran kartı 256 MB RAM, DirectX 9 ile uyumlu; 5 GB HDD boş alan; ses kartı; klavye ve fare.

Önerilen sistem gereksinimleri:
Windows XP, Vista ya da 7, CPU Intel Core 2 Duo ya da AMD X2; RAM 3 GB; ekran kartı 512 MB RAM (ATI Radeon HD4850+ or nVidia GF8800+), DirectX 9 ile uyumlu; 5 GB boş alan; ses kartı; klavye ve fare; ve joystick.

Oyundan Görüntüler

 

 

FC2_A-10A

 

 

 

Paylaş / Yer imi

Hakkında: serdar

İlginizi Çekebilir

fizik

Fizik bilimi günümüze ayak uydurabilecek mi

Sonraki yıllarda bir dizi fizikçi ve kimyacı atomların yapısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir