LG VR6270LVM Elektrik Süpürgesi

22.07.2013 tarihinde Teknoloji kategorisine eklenmiş, 235 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

 Evin içinde sizden  habersiz gezip temizlik yapan  bir temizlik robotunuz olmasını istermiydiniz ?   LG VR6270LVM Elektrik Süpürgesi ile bu mümkün.

Üzeinde bulunan birçok algılayıcı sensörler sayesinde etrafındaki engelleri tanır ve çarpışmayı en aza indirir. LG robot süpürgesi önündeki engellerin mesafesini ölçer algılar ve bu sayede kenar ve köşelere çarpmadan temizliğine devam eder. Sarjının  azaldığını anlayınca başlangıç noktasına geri döner ve sarjı dolduktan sonra tekrar kaldığı işe devam eder.

Spiral Özelliği

Noktasal bir  temizlik için geniş bir spiral çizer ve 1 metrelik daireler içine girip çıkarak hareket eder.

Zik Zak Modu

Karşısına bir engel çıkana dek  ileri ve geri hareket eder. Engelsiz yani eşyası az olan bir odanız varsa daha etkili bir süpürme sağlar.

Benim Alanım

Ben bu alanı daha çok süpürmek istiyorum diyorsanız, seçtiğiniz iç mekan alanını Zik Zak Modu’ndabir kez daha temizlier . Fazla engel olan alanlar için verimlidir.

Hücreler Halinde

Bir hücreyi Zik Zak Modu’nda tamamladıktan sonra başka bir hücreye geçmekten oluşan daha karmaşık bir navigasyon modu. Engellerin bulunduğu daha karmaşık alanlar için verimlidir.

 LG VR6270LVM

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26