Home / Teknoloji / LG VR6270LVM Elektrik Süpürgesi

LG VR6270LVM Elektrik Süpürgesi

LG VR6270LVM Elektrik Süpürgesi Evin içinde sizden  habersiz gezip temizlik yapan  bir temizlik robotunuz olmasını istermiydiniz ?   LG VR6270LVM Elektrik Süpürgesi ile bu mümkün.

Üzeinde bulunan birçok algılayıcı sensörler sayesinde etrafındaki engelleri tanır ve çarpışmayı en aza indirir. LG robot süpürgesi önündeki engellerin mesafesini ölçer algılar ve bu sayede kenar ve köşelere çarpmadan temizliğine devam eder. Sarjının  azaldığını anlayınca başlangıç noktasına geri döner ve sarjı dolduktan sonra tekrar kaldığı işe devam eder.

Spiral Özelliği

Noktasal bir  temizlik için geniş bir spiral çizer ve 1 metrelik daireler içine girip çıkarak hareket eder.

Zik Zak Modu

Karşısına bir engel çıkana dek  ileri ve geri hareket eder. Engelsiz yani eşyası az olan bir odanız varsa daha etkili bir süpürme sağlar.

Benim Alanım

Ben bu alanı daha çok süpürmek istiyorum diyorsanız, seçtiğiniz iç mekan alanını Zik Zak Modu’ndabir kez daha temizlier . Fazla engel olan alanlar için verimlidir.

Hücreler Halinde

Bir hücreyi Zik Zak Modu’nda tamamladıktan sonra başka bir hücreye geçmekten oluşan daha karmaşık bir navigasyon modu. Engellerin bulunduğu daha karmaşık alanlar için verimlidir.

lg robot süpürge LG VR6270LVM LG VR6270LVM süpürge

Paylaş / Yer imi

Hakkında: hakan

Teknolojiye bayılıyorum. Yıllarca bu internetle, bazen zaman kaybetmekten başka birşey yapammışım diye az düşünmedim. Çünkü web sitesinin ne olduğu birçok kişi bilmezken, bu konulardaki bilgimizi sadece eğlence üzerinde geçirmişiz. Ama geç kalmadık umarım...

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

  Samsung günümüzün en büyük teknoloji ürünleri üreten markalarından bir tanesidir. Geçmişten bugüne civarı pekçok ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir