LG V10 AKILLI TELEFON

02.02.2017 tarihinde Telefon kategorisine eklenmiş, 28 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

LG V10 AKILLI TELEFON ÖZELLİKLERİ

Life’s Good sloganı ile tüm dünyada yankı uyandıracak özelliklere sahip akıllı telefon üretici LG Güneykore merkezli bir elektronik şirkettir. Gelişen teknoloji ile üretiminde bulunduğu birçok akıllı telefonda LG eşsiz bir görünüm ve özelliklere sahiptir. Akıllı telefonları arasında yer alan LG v10 iki adet ön kamerası ve ekranı olan 5. 7 inçlik ekrana sahip eşsiz tasarımlı bir cihazdır. Bir akıllı telefonda sahip olabileceğiniz her türlü özelliği içinde bulunan v10 görsel açıdan ve model olarak mükemmel bir cihazdır.

Akıllı telefon alırken en çok dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alan kamera üstün kalitede fotoğraflar çekebilmeniz açısından oldukça önemlidir. LG v10 özellikleri arasında 16 MP kamerası, 1440×2560 ekran çözünürlüğü, 4 GB Ram, 64 GB dâhili belleği, 6 çekirdekli işlemci sayısı ve android işletim sistemi yer almaktadır. Geniş bir belleğe sahip olan v10 aynı zamanda genişletilebilir hafızaya da sahip bir akıllı telefondur.

Bir akıllı telefonda sahip olabileceğiniz her türlü donanıma sahip olan LG v10 iki adet kamerasından biri 120 derecelik çekim yaparken diğeri 90 derecelik çekim yapabilme özelliğini sunuyor. Eşsiz tasarımı, üstün performansı ve özellikleri ile harika bir deneyim yaşamanızı sağlayacak olan LG v10 akıllı telefonuna kolayca ulaşarak fiyat karşılaştırması yaparak uygun fiyatlara taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26