Lg optimus L7 inceleme Lg optimus l7 2 Lg optimus serisi 2 versiyolara geçti. Yeni isimden ziyade aynı modelin devamı şeklinde giden modellerden Lg optimus L7 2 yi yakından inceleyelim. Zarif ve göze hoş gelen dıs hatların yanı sıra keskin çizgilerle bunu süsüleyen model, avuç içine daha rahat oturan bir dizayna sahip . Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) versiyonu ile sayışan sululmakta.  Telefonun arka kapağı daha parlak bir görünümde yapılmış. Telefon olağından sanki daha ince görünüyor gibi duruyor en hoş yanı burası diyebiliriz. Ana düğmede ledli rekli ışık kullanılmış.  Uyarı geldiğinde arama, mesaj vs gibi durumlarda farklı rekle yanan led farklı bir özellik olmuş. 4,3 inç noyutunda Gerçekçi ips Ekranı ile daha net bir görüntü ile fotoğraf ve videolarınızı izleyin.

Telefonun bataryasıo oldukça başarılı diyebiliriz.  Rakiplerinin oldukça üstüne çıkan modelde,  ince yapısını hiç bozmayan, yüksek kapasiteli SiO+ teknolojisine sahip LG Optimus L7II 2.460 mAh batarya kullanılmış.

1 GHz Çift Çekirdek işlemcisi ile  telefon daha hızlandırılmış işlemler daha akıcı hale gelmiş.

4 GB dahili bellek  ve  768 MB RAM kullanılmış

LED Flaşlı 8 MP kamerası ile , en güzel anlarınızı yakalayın. Yüksek çözünürlükte kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Dış çekimlerde telefon oldukça başarılı. İç mekanda vasat diyebiliriz. Yani  telefonların çoğunda iç mekan çekimleri biraz zayıf bence.

QUICK TRANSLATOR özelliği ile  herhangi bir yazıyı kameraya göstermeniz yeterli. 44 dili tanır ve bunu 64 dile çevirisini yapan bir yazılım kullanılmış.

Lg optimus l7 2 resim

Lg optimus l7 2 foto

Önceki Yazı:Tercümesi Yapılan Dillerin Tercüme Ücretleri Niçin Farklıdır?

Sonraki Yazı:LG Optimus G Pro İnceleme

Benzer Yazılar
Yorumlar
1 Yorum
  1. Yazar
    bilgi akademisi

    aslında kare telefonları hiç beğenmem fakat lgnin bu telefonu güzel bir modele benziyor. Persormans olarak amiral gemilerine benzemez ama sosyal medya ve basit oyunlar için bence canavar gibi bir telefon olur. Fakat fiyat göremedim fiyatı nedir bu telefonun.

Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna