LG Optimus G Pro İncelemeTeknolojinin bir çok dalında üretim yapan LG , her alanda olduğu gibi Mobil alanda da gelişmelerine hızla devam etmektedir. Bu makalemizde LG ‘nin yeni akıllı telefonlarından olan Optimus G Pro ‘ yi inceleyeceğiz.

Telefon 5.5 inc‘lik geniş bir ekrana sahiptir.  Eni: 3.00” , Boyu: 5.91” ve İnceliği: 0.37” şeklindedir.  Qualcomm® Snapdragon™ 600 işlemciye sahip telefonda 2 GB RAM bulunmaktadır. Ayrıca işlemci hızı 1.7 GHZ‘dir.  Ram ve İşlemci olarak gayet iyi donanımlara sahip Optimus G Pro ile piyasadaki bir çok oyunu , uygulamayı rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Özellikle kuvvetli bir işlemciye sahip olan telefon hızıyla kullanıcılarını etkileyeceğe benziyor.

Çıkardığı diğer telefonlar da olduğu gibi Optimus G Pro telefonunda da Android işletim sistemi kullanılmış durumda.  Telefon, piyasadaki tüm android yazılımları çalıştırabilecek “Android™ 4.1.2 Platform (Jelly Bean)” işletim sistemi sahip.

Ön kamerası 2.1 MP , arka kamerası 13 MP olan telefonda hem ön hemde arka kamera FULL HD çekip yapabilme özelliğine sahiptir.

DivX®, WMV, MP4, 3GP,  3G2, AAC, AAC+, eACC+, AMR, MP3, MIDI, WAV, WMA  müzik ve video formatlarını çalıştırabilen bu telefonla bir çok müzik ve videoyu , uzantı değiştirmeden dinleyebilir veya izleyebilirsiniz.

 

 

Önceki Yazı:Lg optimus L7 inceleme

Sonraki Yazı:Düzenli Uykunun Önemi

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna