Lg Jelly Bean Güncellemesi Nasıl Yapılırlg guncelleme

Güncelleme konusunda eleştiri oklarına hedef olan LG akıllı telefon yetkilileri artık bu sorunu aşmış görünüyor. LG’nin hangi telefonları ilk olarak Android 4.2.1 Jelly Bean işletim sistemini alacağı sorulurken bşrden bire Optimus L5 modeline kadar güncelleme geldi.

Peki bu güncellemeyi telefondan sorguladığınızda çıkmıyor öyle değilmi. Dosya boyutu çok yüksek olduğu için Lg Pc suit programı ile LG Jelly Bean güncellemesini yapabilirsiniz. Yazılım Lg kendi sitesinden indirip bilgisayara kurun. Telefonunuzu yedekleyin çünkü resim, video , müzik dosyalarınız kaybolabilir. Daha sonra telefonunuzu usb kablosu ile bilgisayara bağlaın. Telefon Güncellemesini Kontrol Et sekmesne tıklayarak güncellemeyi başlatıyoruz. İndirme hızınıza göre zaman süresi değişiyor.

Ben Lg pc suit programında 64 bit hatası aldım ve bilgisayara yükleyemedim. Aslında uğraşmakta istemedim. Daha basit bir yöntem buldum. Lg telefon destek bölümündede anlatıldığı gibi LG MOBILE SUPPORT TOOL programını kurdum. Usb ile bilgisayara bağladım.  Turkiye seçtim Start Updating  sekmesşne bastım ve güncellemeyi oluşturdum.

Yazar
Yazar
Teknolojiye bayılıyorum. Yıllarca bu internetle, bazen zaman kaybetmekten başka birşey yapammışım diye az düşünmedim. Çünkü web sitesinin ne olduğu birçok kişi bilmezken, bu konulardaki bilgimizi sadece eğlence üzerinde geçirmişiz. Ama geç kalmadık umarım...

Önceki Yazı:Bursa Saitabat şelalesi

Sonraki Yazı:Güneş Lekeleri İçin Bitkisel Çözüm

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna