LG G Flex Bükülebilir Akıllı Telefonu TanıttıLG G Flex resimLG’nin bükülebilir ekranlı önce akıllı telefonu kalan G Flex, Güney Kore dışındaki ülkelerde de piyasaya sunulacak. İşte bu konuya ilişkili olarak resmi bilgiler:
Dünyanın bükülmüş ekranlı önce android telefonu kalan LG G Flex, rakibi Galaxy Round’da olduğu buna benzer önce Güney Kore’de piyasaya sunulmuştu. Cihazın küresel ölçekte satışta olup olmayacağına işaret eden kesinlikle haber ise LG basın sözcüsünden geldi. Rakibini yok sayarak G Flex’i dünyanın önce kavisli cebi olarak adlandıran LG’nin telefonunun yukarıdan aşağıya kıvrılmış olması ek olarak akılcı buna benzer yaşanıyor. Ne var ki cebi tam olarak denemediğimizden bunun tüketimi ne şekilde etkilediği konusunda yorum inşa etmek kuvvet.
Samsung Galaxy Round’dan önce önce G Flex’i global pazara vermek talep eden LG, bunun amaçlı çalışmalarına sürat kesmeden devamı ediyormuş. Cihazın piyasaya sunulması amaçlı gerek kalan yasal alt yapıların tamamlanmasından daha sonra Avrupa ve AMERIKA amaçlı de özel bir lansman gerçekleştirilecekmiş. Bunun içinse şuan için verilmiş kesinlikle bir tarih yok ancak birçok da uzak olmadığını düşünüyoruz.
LG G Flex’in nitelikleri aralarında 6inçlik 1280×720 megapiksel ekrana sahip kalan LG G Flex’de inç başına düşen megapiksel sayısı ise 245. 177 gr’lık Telefonun donanımsal nitelikleri aralarında iki.3GHz Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM, 32GB dahili bellek, 3500 mah batarya bulunuyor.

lg_g_flex

Önceki Yazı:Google Play Books ülkemizde hizmete girdi

Sonraki Yazı:LG 42LA660S 3D Led TV Özellikleri

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna