LG 42LA660S 3D Led TV ÖzellikleriLG 42LA660S 3D Led TV Genel Özellikleri

 

Cinema 3D Smart TELEVIZYON 42 ” LED Cinema 3D Smart TV; dört adet Cinema 3D Gözlük , 2 adet Dual Play Gözlük , Dahili Wi – Fi , Dahili HD Uydu Alıcısı , Subwoofer , MCI 400 HZ bunun için benzer nitelikleri Cinema Screen Tasarımıyla birleştiriyor . Lg bilmeyenler için titrşimsiz 3d özelliği kullanıyor, yani gözlükleri pilsiz daha ucuza piyasadan temin edebilirsiniz.

SMART CONTROL

LG 42LA660S ‘in tüketimi en pratik ve huzurlu Sihirli Kumandası ve kişiselleştirilebilir Smart Menü’sü ile arkanıza yaslanın ve LG Smart TELEVIZYON’nin keyfini çıkarın .

TAG ON

Tag On özelliği yardımıyla zeki telefonuzu LG Smart TELEVIZYON ile beraber iştirak eden bir NFC etiketine yaklaştırarak 2 aleti rahatlıkla eşleştirin ve kablosuz paylaşımı başlatın .

MHL ( MOBILE HD LINK )

Telefonunuzu MHL kablosu ile TELEVIZYON’nize bağlayın . HD içeriği evinizdeki en büyük ekrana taşıyarak Sihirli Kumanda ile kontrol edin . Hatta benzer anda telefonunuz MHL kablosu üzerinden şarj olsun .

MIRACAST

Miracast™ fonksiyonu ile LG Smart TELEVIZYON ve zeki telefonunuz aralarında pratik , çabuk ve kablosuz bağlantı kurup telefon ekranınızı TELEVIZYON’nize aktarabilirsiniz .

RAHAT 3D GÖZLÜKLER

Pilsiz ve hafif CINEMA 3D gözlükleri ile en huzurlu 3D deneyiminin keyfini çıkarın . CINEMA 3D gözlükleri hafiftir , pilsiz , yalın ve ergonomiktir . CINEMA 3D gözlüklerinizi benzer zamanda sinemada da 3D film izlerken kullanabilirsiniz .

2D’DEN 3D’YE DÖNÜŞTÜRME

3D yazı sıkıntısına son! LG’nin geliştirilmiş dönüştürme fonksiyonu ile 2D formatındaki herhangi gib riçeriği 3D derinliğinde ve pürüzsüzlüğünde izleyin .

DUAL PLAY

Dual Play ile arkadaşlarınızla oyun keyfi bir üst seviyeye taşınacak . LG Cinema 3D TELEVIZYON’nin Dual Play fonksiyonu ile 2 kişilik oyunları , ekran bölünmeden tam ekranda oynamanın keyfini çıkarın .

3D WORLD

3D World uygulamasıyla 3D içeriklere hızlıca ve rahatlıkla erişin . İçeriği gün geçtikçe yenilenen 3D World uygulamasıyla bir dünya dolusu eğlence Sihirli Kumanda’nızın ucunda .

GAME WORLD

Oyun meraklılarının zeki telefon ve tabletlerde oynadığı en fenomen oyunları LG Smart TELEVIZYON’nin Game World uygulamasıyla TELEVIZYON’nizde davranış sensörlü Sihirli Kumanda ile oynayın . TELEVIZYON’nizdeki sanal oyun konsolunu keşfedin! .

2 . bir SES SİSTEMİ

En etkin fotoğrafları zengin ses kalitesinde deneyimleyin . 2 . bir Ses Sistem , bir sürü çok yüksek derinlilik ve canlılıkta gerçekçi bir ses sunar .

PREMIUM İÇERİK

En fenomen ve en özel içerikleri bulacağınız Premium İçerikler menüsüne bir göz atın . Bu menü yardımıyla saysız uygulama arasından en fenomen ve en kullanışlı içeriklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz .

LG 42LA660S 3D Led TV Özelliklerid ö

Önceki Yazı:LG G Flex Bükülebilir Akıllı Telefonu Tanıttı

Sonraki Yazı:LG 42LA620S Tv Özellikleri

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna