Home / Reklamlar / İstanbul İndesit Servisleri

İstanbul İndesit Servisleri

7632incif3623390

Sıkıntılı bir yurt hayatından sonra eve çıkmaya karar verdik ev bunun için beyaz eşya konusunda da detaylı bir araştırma yaptık. Ev eşyaları konusunda yüksek rakamlardan uzak durmak adına 2. El ürünleri tercih etmek çok daha mantıklıydı ancak ne olursa olsun İndesit marka ürünleri tercih edecektik. Ailem yıllardır bu markanın ürünlerini kullanıyor ve oldukça da memnun olduklarını söylüyorlar.

İndesit marka ürünler için 2. El pazarını tercih ettik ve buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ürünleri satın aldık. 2. El ürünler olduğu için uzun süre kullanılmış olmaları nedeniyle biraz bakıma ihtiyaçları vardı ve bu bakım hizmetini almak için de internet aracılığı ile yeni bir araştırmaya koyulduk. İstanbul İndesit Servis karşımıza ilk çıkan firma oldu ve bizler de 444 1 494’ü tuşlayarak firmaya ulaştık.

Ekipler anlayışlı ve ürünler hakkında gerekli donanıma sahip olan isimler, bu da bizi fazlasıyla memnun etti. Gerekli bakım hizmetini aldıktan sonra ürünlerimizi kullanmaya başladık ve aldığımız hizmetten sonra herhangi bir sorun yaşamadık. Firmayı sizlere tavsiye ediyorum çünkü sorunsuz ürünler sunuyorlar ve değiştirmek istediğiniz ürünleri bile en iyi şekilde ele alarak gerekli bakım hizmetini sunuyorlar.

Firma hafta içi ve hafta sonu hizmet sunuyor bu da en acil durumlarda bile İndesit Servis İstanbul firmasının yanınızda olduğunu gösteriyor.

Paylaş / Yer imi

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

merkez-servis

Güvenilir Panasonic Televizyon Tamiri

Tüplü televizyonların yavaş yavaş piyasadan silinmesi ile birlikte insanlar artık LCD televizyonlardan yana tercihlerini yapmaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir