IPHONE 6 ÖZELLİKLERİiPhone-6S

Teknolojini en iyi modellerini ortaya koyan Apple markası, ürettiği cep telefonları ile insanların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Son çıkardığı iphone 6 fiyatlarına baktığımızda da özelliklerine göre oldukça iyi bir fiyatın bizleri karşıladığın görebilirsiniz. Telefonun özelliklerine göz attığımız da öncelikle diğer alt modellere göre dış görüntüsü ve tasarımının oldukça farklı olduğu görülmüştür. Diğer modellere göre daha incelmiş ve genişlemiş ürün grubuna rastlamanız kolay bir kullanıma sahip olduğunu göstermektedir.

Siteden telefonun her açıdan çekilmiş fotoğraflarına da göz atabilirsiniz. Telefonun dış özelliklerine bakıldığından 4,7 inçlik büyük bir ekran sahip olduğu ilk dikkati çeken noktalardan biridir. 129 gram ağırlığında 6,9 mm kalınlığına sahip olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Siteden gerekli incelemeyi sağlarken iphone 6 fiyatları hakkında da bilgi alabilmeniz mümkündür. Özellikle mağazalardan gelen teklifler insanların kendi bütçelerine en uygun mağazadan telefonu anında satın almalarını sağlamaktadır.

Apple A8 işlemci türüne sahip olan cep telefonu üstün performans özellikleri sayesinde her türlü işlemin anında yapılmasını sağlamaktadır. Şaşırtıcı bir enerji kullanımına sahip olan cep telefonu insanlar verimli bir kullanım sağlatmaktadır. Site üzerinden ulaştığınız mağazalar iphone 6 fiyatları hakkında da ayrıntılı bilgi vermektedir. Telefonun kamera özelliklerine bakıldığında 8 MP arka kamera 1,2 MP ön kamera özelliklerine sahip olduğu görülür. Geliştirilmiş özellikleri sayesinde kaliteli ve hızlı fotoğraf çekimleri sağlayabilirsiniz. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/6-16gb-p203987707/ linkini tıklayarak ayrıntılı inceleme sağlamanız mümkündür.

Önceki Yazı:EN ÖZEL BALAYI SEYAHATLERİ

Sonraki Yazı:LED TELEVİZYONLAR

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna