İphone 5 ile İnternete GirmeApple’nın son olarak piyasaya sürdüğü iphone 5 akıllı her alanda kendisine rakip olan Samsung Galaxi S serisi Htc ve Sony Xperia serileri ile yarışmakta. Daha önceki iphone serilerine bakarak iphone 5 şuanda en iyi akıllı telefon olarak gösterilmekte. Bu kadar akıllı bir telefonu da kullanabilmek için bazı özelliklerini bilmeniz gerekebiliyor. 

iphone 5 wifi

Daha önceki İphone serilerinde olduğu gibi Samsung S serileri Sony Xperia ve diğer akıllı telefonlarda telefonu modem olarak kullanabiliyorduk. aynı şekilde hem wifi olarak kullanmakta ve aynı zamanda çevredeki bütün wifi cihazlarla interneti paylaşabiliyorduk. Yani tek internet üzerinden başka telefonlarda internete girebiliyordu. Aynı özellikleri iphone 5’te de yapabiliyoruz. Şimdi bu yazımızda size iphone 5 ise internete nasıl girebiliriz ve iphone 5 i nasıl wifi olarak kullanabiliriz bunları anlatacağız.

 

İlk olarak Ayarlar kısmına girin ve sonra Kişisel Erişim noktası bölümüne girin.Girdikten sonra Kişisel Erişim Noktasını aktif ediniz.

Daha kolay anlayabilmek için yandaki resme bakınız. Yandaki resimde kişisel erişim noktası gösterilmekte. Daha sonra sağ yukarıda Lacer yazan yerden şifrenizi belirleyiniz ve sizin telefonunuza modem olarak bağlanmak isteyen kişilere bu şifreyi veriniz. Yapılacak işlem bu kadardır.

Önceki Yazı:Sony Xperia Z Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Sonraki Yazı:Fenerbahçe Galatasaray Derbisi Bilet Fiyatları Ne Kadar 12 Mayıs

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna