Home / Diğer Kategoriler / İnternetten Gerçekten Para Kazanılabilir Mi?

İnternetten Gerçekten Para Kazanılabilir Mi?

Merhabalar arkadaşlar bugün en çok aranan sorularından biri olan “İnternetten Para Kazanılabilir Mi?” sorusunu yanıtlayacağız. Malumunuz İnternet artık hayatımızın her yerine girdi. O yüzden günde saatlerim bilgisayar başında internette bişeylerle uğraşırken geçiyor.  Herkesin aklına şu soru geliyor “Ben burda bu kadar zaman geçiriyorum acaba bunu kazanca çevirebilir miyim?” Bu soru kısmen doğru kısmen yanlış. Nedenine gelecek olursak internette kimse size oturduğunuz yerden para vermez ama her yerde geçerli olduğu gibi paranın 10’da 9’u ticarettedir ve internette bir ticari alandır.

Gelelim gerçeklere, bizim Türk halkımız internete güvenmiyor o yüzden de yatırım yapmaya sıcak bakmıyor bu da ticaret kısmını kapatıyor. Ve dolandırıcıların(daha farklı bir ismi de olabilir) eline düşüyor.  Bu kandırılma olaylarından birkaçı, reklama tıkla para kazan, üye getir para kazan, video izle para kazan, email oku para kazan, anket doldur para kazan…. bu böyle uzadıkça uzuyor. Ama gelelim sonuca şimdi bikaç kişi gelicek biz ordan para kazanıyoruz paramızı çektik falan filan tamam çektinde ne kadar çektin? kaç kez çektin?  ne kadar süre verdin? bunları düşününce boş bi sıfır. Tamamen vakit kaybı arkadaşlar sen onun yerine kendini geliştir işine çalış daha çok para kazanırsınız.

Eee ne yapmak lazım? Emek vermeyene ekmek yok. Kesenin ağzını açarsanız bu alemden de para kazanırsınız. Azcık param bolca zamanım var diyorsanız tavsiyem site açın yazı ekleyin reklam alın küçük bi gelir sağlayın sistemi gittikçe büyütün. Ama o kadar kolay değildir küçük bi bebek gibidir sürekli ilgi ister onunla zaman geçirmenizi ister. Eh orta kesem var napsam diyorsanız. İyi gelirli bir site alın onu yönetin. Arada bir uğrayıp bakmanız ona yetecektir. Hatalı bir davranış yapmadığını sürece kazancınız devam edecektir. Büyük oynamak istiyorum diyenlere ise bi kaç tavsiyem var. Borsa sevenlere forexi tavsiye ederim . Online işlemlerle hızlıca fon alıp satabilirsiniz. Dikkat borsadır bir anda milyarları kırıp bir yandan da batışa geçebilirsiniz. Diğer tavsiyem ise bi projeye ortak olun veya olan bir projeyi tekrar yapın. Elinizde para olacağı için herşeyin en kalitelisini uygulayarak bol reklam vererek kısa sürede iyi gelirli bir yere gelebilirsiniz.

 

Paylaş / Yer imi

Hakkında: hakan

Gününün büyük bölümünü araştırma yaparak geçiren, teknolojiye fazla meraklı birisi. Kısacası tarihte 16 devlet kurup, 15 devlet batıran bir milletin çocuğu...

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

  Samsung günümüzün en büyük teknoloji ürünleri üreten markalarından bir tanesidir. Geçmişten bugüne civarı pekçok ...

bir yorum

  1. Elinize sağlık hocam yazıların devamını bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir