İnstagram Video Özelliği Eklendi

15.07.2013 tarihinde Sosyal Ağlar kategorisine eklenmiş, 38 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

instagram viideoDünyaca ünlü resim paylaşım sitesi olan İnstagram hedef kitlesine daha geniş bir altyapı kurmak adına çalışmalarının sonuna geldiğini ve yeni video özelliğini servislerine entegre ettiğini açıkladı. Altyapısını Facebook’dan alan video özelliği özellikle ünlülerin yeni trendi haline geleceğe benziyor.

Alınan duyumlara göre birçok profesyonel video yapımcısının birleştiği bu projeden sızan bilgilere bakarsak mobil alanında İOS ve Android işletim sistemli telefonlarda olacağı ve videolara kapak resmi de seçeneği bulunacağı kulağımıza gelen duyumlar arasında yer alıyor.

10 üzerinde farklı video filtresinin yer alacağı sistemde “cinema” özelliği olarak bilinen görüntü sabitleme ve kalite yükselticide bulunacak. Video çekme süresi olarak ilk başta 15 saniye olarak karar kılan instagram ilerleyen süreçte bu zaman sınırının arttırılacağını açıkladı.

İlgili Terimler : ,
Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26