HTC One Avea ile Türkiye’de SatıştaAkıllı Telefon piyasasında en iyilerden bir tanesi olarak gösterilen HTC markası geçtiğimiz günlerde dünyanın en akıllı telefonunu piyasaya çıkartmıştı. HTC’nin şuana kadar ürettiği en üst donanımlı akıllı telefon olan ve dünyadaki iphone, Galaxi gibi akıllı telefon modellerinden daha iyi tasarlanmış ve geliştirilmiş olan HTC One modeli artık Türkiye’de de satışa çıkarılacak.

htc_one

 

Avea iş brliği ile Türkiye’de satışa çıkacak olan HTC One akıllı telefonunun fiyatı da bir hayli pahalı olacak. Öyle ki telefonun Avea iş birliği ile satış fiyatı 1,999tl olarak belirlenmiş. Bu fiyatın tabiki peşin alımlar için olduğunu belirtelim.

HTC One bir iphone 5 yada Galaxi s4 edermi etmez mi bunu biz tartışırken Avrupa’da ki tüm istatistiklerde HTC One bir numara olarak gösteriliyor, şahsen o kadar param olsaydı ne Galaxi S4 nede iphone 5 alırdım. HTC’nin tasarımı bir yana kalitesi okyanusları aşmış durumda öyle ki telefonu elinize aldığınız anda bile kasasındaki sağlamlığı hemen belli oluyor.

Önceki Yazı:Google Pr Güncellemesini Ne Zaman Yapacak

Sonraki Yazı:HTC One Mini Özellikleri Nelerdir?

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna