Her Hafta Bir Ziyaretçimize Bedava Facebook Sayfası

23.03.2013 tarihinde Diğer Kategoriler kategorisine eklenmiş, 606 Kişi Okumuş ve 11 Yorum Yapılmış.

facebook-logo

Evet başlığımızda da belirttiğimiz gibi her hafta bir üyemize facebook sayfası veriyoruz. Bu haftaki hediye facebook sayfamız;

DEPRESİF PAYLAŞIMLAR Yazıya tıklayarak sayfayı görebilirsiniz.

Peki çekilişe katılmak için ne yapmak gerekiyor?

♦ Facebook Hesabında Paylaşanlar – 1 (Sadece tek bir hesapla 1 hak kazanılır. Başka Facebook hesaplarıyla da fazladan paylaşıp daha çok hak kazanabilirler.)

♦ Twitter Hesabında Paylaşanlar – 1 (Sadece tek bir hesapla 1 hak kazanılır. Başka Twitter hesaplarıyla da fazladan paylaşıp daha çok hak kazanabilirler.)

♦ Google +1 Hesabında Paylaşanlar – 1 (Sadece tek bir hesapla 1 hak kazanılır. Başka Google +1 hesaplarıyla da fazladan paylaşıp daha çok hak kazanabilirler.)

♦ Kendi Sitesinde ‘yazangenc.com’ Tanıtım Yazısı Yayınlayanlara – 3 Çekiliş Hakkı Verilecektir.

(Facebook – Twitter – Google +1 Hesabında Paylaşacak olan ziyaretçilerimiz yazının altındaki küçük simgelerden paylaşmalıdırlar. 3 Farklı hesaptan ayrı ayrı paylaşım yapanlar 3 çekiliş hakkı kazanırlar)

Son olarak Yazan Genç Blog Facebook Sayfasını beğenmeniz gerekmektedir.
Çekiliş Bitiş Zamanı: 31.03.2013 Pazar Saat: 20.00

Çekilişimizi; wmaracı.com (çekiliş aracı) üzerinden yapıyoruz. Belirtilen tarih ve saatte video çekimi yapılarak yayınlanacaktır.

Siz de katılmak istiyorsanız iletişim adresinizi ve yaptığınız paylaşımı yorum olarak linkiyle birlikte yazın, sizinde adınızı çekiliş listemize ekleyelim.

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26