GTA 5’den GörüntülerRockstar tarafından geliştirilen ve büyük bir beğeniyle oynanan GTA , her serisinde büyük başarılara imza atıp , yıl boyunca adında söz ettirmeyi başarıyor.  Gelişmiş görsel efektleri ve kalitesiyle büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun , her sürümü büyük beğeniler toplamakta. Bu makalemizde GTA serisinin son oyunu olan GTA 5 ‘ i tanıtacağız.  Görsel açıdan çok başarı olan oyunun şimdiden yılın oyunu seçilebileceği tahmin edilmekte.

PS3 ve Xbox 360 konsolları için 17 Eylül’de piyasaya sürülmesi beklenen oyunun , bilgisayar için ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi bulunmamakta.  NVidia tarafından her ne kadar yıl sonunda PC için yayınlanacağı söylense de , Rockstar tarafından herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Bilgisayar için çıkarılsa dahi yüksek grafik özelliklerinden dolayı , oyunu her bilgisayarın çalıştıramayacağı bilinmekte. GTA 4 ‘ e baktığımızda yüksek grafik özelliklerinden dolayı , bir çok bilgisayarda çalışmadığı ve çok fazla sistem gereksinimleri istediği görülmekte. Aynı durumun GTA 5 içinde olacağı tahmin edilmekte.

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceki Yazı:Need For Speed Shift

Sonraki Yazı:Whatsapp Ücretli mi oldu

Benzer Yazılar
Yorumlar
1 Yorum
  1. Yazar
    akipa

    kaç yaşıam gelirsem geleyim gtadan vazgeçmem harika bir oyun geliyor

Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna