Google Pr Güncellemesini Ne Zaman Yapacak

06.05.2013 tarihinde Diğer Kategoriler kategorisine eklenmiş, 154 Kişi Okumuş ve 2 Yorum Yapılmış.

Webmaster’ların sitelerine hit gelmesi kadar Google tarafından derecelendirmesini gösteren Pr değerleri de onlar için paha biçilemezdir. Milyonlarca site sahibi ve tüm dünyadaki milyarlarca site Google’nin Mayıs ayında yapacağı Pr güncellemesini beklemekte.

google pr

Google’nin uzun zamandır her 3 ayda bir yaptığı Pr güncellemeri en son Şubat 2013 te yapılmıştı ve milyonlarca site hak ettiği Pr değerlerine sahip olmuştu. Şimdi Google yeni bir güncelleme yapmaya gidiyor,bu beklendik birşey ve Webmasterlar da bu yüzden sitelerine gereken özeni gösteriyor.
Mayıs ayında yapılacak olan Pr güncellemesi tam olarak ne zamandır diye soruyorsanız bunu Google’dan baka kimse bilemez, ama bu işe yıllarını vermiş kişiler ve forumlarda okuduğumuz yazılardan dolayı Google Pr güncellemesini 2013 Mayıs ayının ilk haftalarında yapacak. Yani içinde bulunduğumuz şu günlerde Google her an bir güncelleme yapabilir ve kimilerini sevindirirken kimilerini üzebilir. Biz Yazangenç ekibi olarak şuanda Pr 2 değerine sahibiz ve gelecek pr güncellemesinde Pr 3 gibi bir değeri alacağımızı öngürüyoruz.

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26