Home / Diğer Kategoriler / Google Pr Güncellemesini Ne Zaman Yapacak

Google Pr Güncellemesini Ne Zaman Yapacak

Webmaster’ların sitelerine hit gelmesi kadar Google tarafından derecelendirmesini gösteren Pr değerleri de onlar için paha biçilemezdir. Milyonlarca site sahibi ve tüm dünyadaki milyarlarca site Google’nin Mayıs ayında yapacağı Pr güncellemesini beklemekte.

google pr

Google’nin uzun zamandır her 3 ayda bir yaptığı Pr güncellemeri en son Şubat 2013 te yapılmıştı ve milyonlarca site hak ettiği Pr değerlerine sahip olmuştu. Şimdi Google yeni bir güncelleme yapmaya gidiyor,bu beklendik birşey ve Webmasterlar da bu yüzden sitelerine gereken özeni gösteriyor.
Mayıs ayında yapılacak olan Pr güncellemesi tam olarak ne zamandır diye soruyorsanız bunu Google’dan baka kimse bilemez, ama bu işe yıllarını vermiş kişiler ve forumlarda okuduğumuz yazılardan dolayı Google Pr güncellemesini 2013 Mayıs ayının ilk haftalarında yapacak. Yani içinde bulunduğumuz şu günlerde Google her an bir güncelleme yapabilir ve kimilerini sevindirirken kimilerini üzebilir. Biz Yazangenç ekibi olarak şuanda Pr 2 değerine sahibiz ve gelecek pr güncellemesinde Pr 3 gibi bir değeri alacağımızı öngürüyoruz.

Paylaş / Yer imi

Hakkında: turgay

İlginizi Çekebilir

fizik

Fizik bilimi günümüze ayak uydurabilecek mi

Sonraki yıllarda bir dizi fizikçi ve kimyacı atomların yapısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için ...

2 yorumlar

  1. inş. hakettiğiniz değeri alırsınız. benim blogum pr2 kısmetse bende sizin gibi pr3 deper beklıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir