Google AdWords Nedir ?

19.08.2013 tarihinde Soru-Cevap kategorisine eklenmiş, 29 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Reklamcılar tarafından sıkça kullanılan Google hizmetlerinden biri olan AdWords , site tanıtım ve reklam üzerine kurulu bir sistem ile çalışmaktadır. AdWords hizmeti ile web sitelerinizı Adsense kullanan tüm sitelerde tanıtabilirsiniz. Adsense hizmeti hakkında bilgi almak için “Google Adsense Nedir?” adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Site tanıtım amacıyla kullanılan AdWords reklam hizmeti ile sizde web sitelerinizin tanıtımını ve reklamını yapabilirsiniz. Bu sisteme verilen tüm reklamlar Google Adsense hizmetini kullanan sitelerde çıkmaktadır.

Projelerinizi tanıtmak , sitelerinize hit çekmek , kazanç elde etmek amacıyla kullanabileceğiniz Google AdWords hizmeti , geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan sitelerin bir çok sitede reklamının yapılmasını sağlamaktadır. Sitenizi yazı ve banner olarak ekleyebileceğiniz AdWords hizmetinde 8 adet hazır bannerle birlikte , text reklam alanı bulunmaktadır. AdWords hizmetine eklediğiniz kredi tükeninceye kadar , siteniz tanıtılmaya devam edilecektir. Kullanıcılarına geniş bir bilgi alanı sunan AdWords , verilen reklam hakkındaki bilgileri ve gelişmeleri size sunmaktadır.

 

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26