Home / Soru-Cevap / Google AdWords Nedir ?

Google AdWords Nedir ?

Reklamcılar tarafından sıkça kullanılan Google hizmetlerinden biri olan AdWords , site tanıtım ve reklam üzerine kurulu bir sistem ile çalışmaktadır. AdWords hizmeti ile web sitelerinizı Adsense kullanan tüm sitelerde tanıtabilirsiniz. Adsense hizmeti hakkında bilgi almak için “Google Adsense Nedir?” adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Site tanıtım amacıyla kullanılan AdWords reklam hizmeti ile sizde web sitelerinizin tanıtımını ve reklamını yapabilirsiniz. Bu sisteme verilen tüm reklamlar Google Adsense hizmetini kullanan sitelerde çıkmaktadır.

Projelerinizi tanıtmak , sitelerinize hit çekmek , kazanç elde etmek amacıyla kullanabileceğiniz Google AdWords hizmeti , geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan sitelerin bir çok sitede reklamının yapılmasını sağlamaktadır. Sitenizi yazı ve banner olarak ekleyebileceğiniz AdWords hizmetinde 8 adet hazır bannerle birlikte , text reklam alanı bulunmaktadır. AdWords hizmetine eklediğiniz kredi tükeninceye kadar , siteniz tanıtılmaya devam edilecektir. Kullanıcılarına geniş bir bilgi alanı sunan AdWords , verilen reklam hakkındaki bilgileri ve gelişmeleri size sunmaktadır.

 

Paylaş / Yer imi

Hakkında: serdar

İlginizi Çekebilir

tapu-masrafi

Tapu Masrafı

Nüfus arttıkça emlak alım satımıda oldukça hareketli. Yeni yeni yapılan binalar görslellikleri ile insanları cezvediyor.  ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir