General Mobile Discovery 2 ÖzellikleriGenera Mobil Discovery 2 özellikleri  GM Discovery 2Türk telefon üreticisi General Modahi’nin ülkemizde çok satılan modeli Discovery’nin aynı ritimde devam aleti geliyor .

CES 2014’ten iştirak eden verilere yönelik kullanıcıların istekleri üst kısmına inşa edilmiş bir telefon geliyor .
Amerika’da kurulan Türk bir telefon firması durumda olan General Mobile , 2013’te indirilmeye sunduğu General Mobile Discovery aleti fiyat/performans sınıfında çok beğenilmiş ve en fazla satılanların arasına girmişti . Bununla Beraber kullanıcıların isteklerine yönelik yapılan güncellemeler ile çok ek olarak iyi bir duruma gelmişti . Las Vegas’ta gerçekleşen CES 2014 fuarında iştirak eden verilere yönelik General Mobile Discovery 2 modeli geliyor . Yenileştirilen ve ek olarak iyileştirilen bu telefon kullanıcıların talep ettikleri benzeri geliyor olacak .
5 ” büyüklüğünde 7209 çözünürlüğündeki ekranda Gorilla Glass 3 savunması bulunmakta . bir . 4 GHz hızında personel 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisi bulunmakta . Geliştirilen bir işlemci durumda olan MSM8228’in yakınında Adreno 305 GPU kullanılmış . bir GB RAM bulunan bu cihazda microSD kart desteği yer alıyor . 2500 mAh kıymetinde bir bataryaya sahip durumda olan bu cihazda 13 megapiksel arka kamera ve 5MP ön kamera yer alıyor . Android 4 . 3 işletim sistemi ile iştirak eden bu cihazda yenilenen bir arayüz bulunmakta . Çift SIM kart desteği sunan bu cihazda NFC , Bluetooth ve Wi – Fİ benzeri pekçok bağlantı özelliği yer alıyor .,

Genera Mobil Discovery 2

Önceki Yazı:Windows 9 özellikleri

Sonraki Yazı:Galaxy Note 3 Neo Özellikleri

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna