Home / Diğer Kategoriler / Galatasaray 19. Kez Şampiyon Oldu

Galatasaray 19. Kez Şampiyon Oldu

Galatasaray Ligin bitimine haftalar kala şampiyonluğunu ilan etti. Bu akşam Sivaspor’u 4-2 yene Galatasaray ezeli rakibi Fenerbahçe ile Kadıköy’de yapacağı maç öncesi 19. kez şampiyonluğunu tüm Türkiye’ye ilan etti.

Türk Telekom Arena Stadyumunda bu akşam Sivasspor ile yapılan 34. hafta maçında Galatasaray 4-2 galip geldi ve ligin bitimine daha 2 hafta kala şampiyon oldu. Galatasaray bu sonucun ardından Süper lig şampiyonluğunu 19’a çıkartarak 4 yıldızı almaya 1 şampiyonluk bıraktı.

Ezeli rakibine 2 senedir üst üste fark atan Galatasaray Şampiyonlukları Fenerbahçe’nin elinden alarak rakibine zorlu sezon yaşatmaya başladı.

Galatasaray’ın gerek 2 hafta kala 19. kez şampiyonluğunu ilan etmesi,gerek Avrupa Şampiyonlar liginde aldığı başarılı sonuçlarda,yendiği dünya devi takımları ve onlara yaşattığı sıkıntılı dakikalarda  tüm Türkiye Galatasaray’ı büyük bir kulüp olduğunu bir kez daha gördü ve önümüzdeki senelerde Galatasaray’ın daha iyi transferlerle karşımıza çıkıp özellikle de Avrupa’da  alacağı başarılı sonuçlardan kimsenin şüphesi olmayacak.

Paylaş / Yer imi

Hakkında: turgay

İlginizi Çekebilir

fizik

Fizik bilimi günümüze ayak uydurabilecek mi

Sonraki yıllarda bir dizi fizikçi ve kimyacı atomların yapısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir