Fizy Premium İncelemesi

29.07.2012 tarihinde Diğer Siteler kategorisine eklenmiş, 849 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

fizy.com bilmeyen yoktur sanırım. Bir dönem kapatılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan hatta kapatılan ancak daha sonra Turkcell’in olaya el atması ile tekrar piyasaya çıkan ve bir çok alanda dünya sıralamalarına giren, ödüller alan fizy artık premium hesaplar sunuyor. Bu hesaplarda normal bir fizy kullanıcısının imkanlarına ek olarak bazı seçenekler var.

Bunları sıralamak gerekirse;
– 12 aylık fizy premium aboneliği
Bu paketler aylık, 6 aylık, 12 aylık olarak bulunuyor ve 12 aylık paket ücreti 72 TL.
– ekstra 30 playlist daha ekleme
Normal bir fizy kullanıcısı sadece default playlisti altına şarkılarını eklerken siz kendi playlistlerinizi oluşturabilecekssiniz. 30’a kadar arttırılabiliyor bu playlistler. Müzik konusunda titiz ve düzenli olanlar için mükemmel bir uygulama bence.
– reklamsız fizy
Anlaşılacağı üzere premium paket üyeleri fizy’de reklamlara rastlamıyor.
– ekstra fizy mood’lar
Benim en çok hoşuma giden ayrıcalıklardan biri bu. Bir resimle anlatmak gerekirse;

Resimde görüldüğü üzere farklı moodlar var ve arka plan her mood’da değişiyor.

– fizy mobile premium paketi

Henüz deneme imkanım olmadı malesef.

– tüm fizymix’ler

fizymix denen olay gerçekten harika bir şey. fizy tarafından özenle seçilen şarkılar ortalama 55-65 dakikalık tek parçalar halinde yayınlanıyor ve güncel, beğenilen şarkıların kullanılması bu bölümü daha çekici hale getirmiş. Güncel olmayanlar da var tabi 50-60’lar fizymix’leri de bulunuyor. Basit bir örnekle açıklarsak;

Doğum gününüz için her şeyiniz hazır fakat DJ’iniz yoksa fizy sayesinde artık oda var.

– canlı konserler

– vip albümler

Henüz bu iki özelliği test edemedim.

SONUÇ: Fizy Premium aboneliği gerçekten müziği sevenler için mükemmel bir servis olmuş. Şuan benim 12 aylık premium aboneliğim var ve bitince  tekrar devam ettirmeyi düşünüyorum. Bir başka şekilde düşünürsek aylık abonelik sistemi sayesinde sıcaklardan zaten bunaldığımız şu yaz günlerinde şarkı listesiyle uğraşma işini bırakalım bizim yerimize fizy halletsin.

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26