Fenerbahçe Galatasaray Derbisi Bilet Fiyatları Ne Kadar 12 Mayıs

08.05.2013 tarihinde Diğer Kategoriler kategorisine eklenmiş, 212 Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Önümüzdeki hafta oynanacak olan Fenerbahçe Galatasaray derbisi her iki ezeli rakip için de önemli bir maç olacak. Şampiyonun Galatasaray olması ile yükü hafifleyen Galatasaray yine de işini şansa bırakacak mı bunu hep birlikte göreceğiz.

Galatasaray’ın Süper ligin bitimine 2 gün kala şampiyonluğunu ilan etmesi şüphesiz ki en çok Fenerbahçe’li futbolcuları ve taraftarları üzmüştür. Ligin son derbisinde şampiyon Galatasaray ile 2. sırada bulunan Fenerbahçe karşı karşıya geleceği maç için hazırlıklar şimdiden başladı. Galatasaray’ın şampiyon oldum diye ezeli rakibi karşısında işini şansa bırakmayacağı belli fakat Fenerbahçe’de hem Avrupada aldığı Benfica yenilgisi hemde Şampiyonluğu Galatasaray’a kaptırması nedeniyle bu son derbi maçına çok iyi hazırlanıp çıkacaktır ve Galatasaray’ı yenerek acısını bir nebze de olsa dindirecektir. Diğer taraftan Şampiyon Galatasaray ise Fenerbahçe’yi kendi sahasında bir kez daha yenip, ezeli rakibi karşısında çifte zafer kazanmak istiyor ve bunun için de Şampiyon son sürat derbi hazırlıklarını sürdürüyor.

Her iki takımın şimdiden hazırlıkları yapmasının yanı sıra Şükrüsaraçoğlu stadında da hazırlıklar son sürat devam ediyor. Gelecek hafta 12 mayıs’ta yapılacak olan Fenerbahçe Galatasaray derbi fiyatları ise 11 Mayıs Cumartesi günü satışa çıkarılacak.

Şükrüsaraçoğlu Stadyumunda oynanacak olan maç için bilet fiyatları belirlenmiş durumda. Fenerbahçe Galatasaray debisi 12 Mayıs bilet fiyatları şu şekilde olacak.

Migros Trübünü 66 tl

Fenerium ÜSt 132-154 tl

Fenerium Alt 205-305-315

 

Aşağıdaki Oturma planından hangi biletin neresi için  olduğunu görebilirsiniz.

Fenerbahçe-Şükrü-Saraçoğlu-Stadı-Oturma-planı2

Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26