Facebook’ta Tehdit!

07.08.2013 tarihinde Sosyal Ağlar kategorisine eklenmiş, 45 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

facebook virüs silmeGün geçtikçe sosyal platformlar hayatımızın bir parça haline gelmesinden dolayı artık hayatımızda belirli tehditler oluşturmaya başladı öyle ki en kullanışlı iletişim araçlarından biri olan Facebook’u suçlarına alet eden insanlar var.

Facebook üzerinde sahte hesaplar açarak kendini öğrenci gibi tanıtan İngiltere’de yaşayan 24 yaşındaki Reece Elliott bazı okullara saldırı düzenleyeceğini yazarak örencilere ve velilere büyük panik yaşattı.Zanlı Reece Elliott Tenesse’de gerçekleşen trafik kazasında hayata veda eden iki kız öğrenci için açılan anı sayfalarında “Babamın silahlarıyla okulda 200 kişi öldüreceğim” gibi durumlar paylaşınca polise harekete geçirdiği gibi okul yönetimi kısa süreliğine okulu kapattı.

Polislerin uzun uğraşları sonra yakalanan Reece Elliott’ın İngiltere de yaşadığı tespit edildi.Nisan ayında görülen duruşmada Reece Elliott suçunu kabul ederek 2 yıl 4 ay mahkum olmasına karar verildi.

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26