Facebook Hesap DondurmaFacebook tan sıkılmış veya başınıza gelen bir nedenle  dondurmak,  yada yeter artık bukadar deyip hesabınızı şimdilik askıya almakta isteyebilirsiniz.  Bunu yapmak için yazımızı itina ile takip edin.  Facebook hesabına giriş yaptıktan sonra Hesap Ayarları yazılı linke tıklayalım . Bu sayfadan sol taraftan Güvenlik yazılı linkten  hesap güvenliğin olduğu ayrıntılı bir menü açılacaktır.

Bu sayfadaki en altta Facebook Hesabını dondur bağlantısına tıkladığınızda hesabınızı dondurmak istediğinizden emin misiniz başlıklı bir başka sayfaya yönlendirileceksiniz.  Şimdi tabiki Facebook hesabınızı dondurmayı engellemek sizi kaybetmemek için acıtasyona başlayacak. Mesela son çare olarak bazı arkadaşların fotoğraflarını listeler ve fotoğrafların üzerine “Hakan seni özleyecek.”, “Elif seni özleyecek.”, şeklinde yazıları çıkartır.facebook dondur

Ayrılma sebepleri Seçilir.
-Facebook kullanırken kendimi güvende hissetmiyorum.
-Sadece bir süreliğine. Geri döneceğim.
-Facebook’u yararlı bulmuyorum.
-Facebook’u nasıl kullanacağımı anlamadım.
-Başka bir Facebook hesabım var.
-Hesabım başkasının eline geçti.
-Facebook’ta çok fazla zaman harcıyorum.
-Facebook’dan çok fazla e-posta, davetiye ve istek alıyorum.
-Gizlilik konusunda endişelerim var.
-Diğer
Ayrılma sebebi belirttikten sonra Facebook hesabı dondurmak için ayrılma nedeni formunun en altındaki Onayla butonuna tıklanır..

Hesabınızı dondurduğunuz zaman profil sayfanız ve paylaşımlarınız kapatılacaktır. Sadece bazı bilgileriniz görünebilir olacaktır.

Önceki Yazı:Facebook Zararları

Sonraki Yazı:Samsung S4 Özellikleri

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna