Elveda Güzellik

16.07.2012 tarihinde Kişisel Yazılar kategorisine eklenmiş, 199 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Ah insanoğlu. Çoğu zaman güzelliğin kaderinin ellerinde olduğunun farkında bile değilsin. Kaderinin kesiştiği güzelliği ellerinle ezmenin de yağmur geçene kadar avucunda korumanın da senin kararın olduğunu unutuyorsun.

Güzellik sana göre renkleri cezp edici, güzeller güzeli bir kelebektir. Canlı renklerle ve taze kokulularla dolu bir bahar gününü anlamlandıran bir ayrıntıdır. Ve sen dayanamayıp görkemine kapıldığın o güzel kelebeğe dokunursun. Onun güzelliği senin ellerine bulaşmış olur artık ve ona baktığında güzel bir şeyler göremez hale gelirsin. Dokunmadan önce hayran kaldığın güzellik senin ellerinde canını yitirmiştir artık ve sen onun kısıtlı olan ömrünü daha da sınırlamışsındır.

Pişmanlık kaplar içini ya da umursamazsın. Bu senin içinde kalan güzelliğin gücüne bağlıdır.

Güzelliğin geri dönüşü de yoktur tıpkı kelebeklerin ömrü gibi. Unutma ki suya düşmüş kelebeği kurtaracak yetkiye sen sahip değilsin. Denesen dahi onu bir araçla kenara çekeyim derken daha da acı çektirirsin ona son anlarında.

Elinden gelen tek doğru şey ise güzelliğe veda edip mahvetmeyeceğine yemin ettiğin bir güzellikle daha karşılaşmak için umut beslemeye başlamaktır.

İlgili Terimler :
Yazar Hakkında

Fatal error: Call to undefined function userphoto_the_author_photo() in /var/www/vhosts/yazangenc.com/httpdocs/wp-content/themes/blog/index.php on line 26