Driver Yedekleme ProgramıSık sık format atan kullanıcıların ihtiyaç duyduğu uygulamalardan biri olan Driver Genius Professional ,  sistem ve sistemde bulunan tüm driverların yedeklerini alarak , kullanıcıları driver arama derdinde kurtarmaktadır. Toplama bilgisayarlar için büyük bir sıkıntı yaşatan driverlar , format sonrası en fazla uğraştıran kurulumlar dan birini oluşturmaktadır.

Driver Genius Professional sistemde bulunan driverları exe dosyası haline getirerek , formattan sonra tek tıkla yüklenmesini sağlamaktadır. Ayrıca driverları takip altına alan bu uygulama ile en güncel driver sürümlerini kullanabilirsiniz. Tüm güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştiren bu program , donanımların daha iyi performans sergilemesini sağlamaktadır.

Formattan önce programı bilgisayarınıza kurup gerekli işlemleri yaptıktan sonra size sunulan exe dosyasını alıp , yedeklemeniz yeterli olacaktır. Böylece formattan sonra hem tüm driverlarınızı kısa bir süre içerisinde kurmuş olacaksınız hemde güncel versiyonlarını yükleye bileceksiniz.

İndirmek için tıklayınız…

 

Önceki Yazı:Lock On Flaming Cliffs 2

Sonraki Yazı:Terrorist Takedown 3

Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna