Home / Programlar / Driver Yedekleme Programı

Driver Yedekleme Programı

Sık sık format atan kullanıcıların ihtiyaç duyduğu uygulamalardan biri olan Driver Genius Professional ,  sistem ve sistemde bulunan tüm driverların yedeklerini alarak , kullanıcıları driver arama derdinde kurtarmaktadır. Toplama bilgisayarlar için büyük bir sıkıntı yaşatan driverlar , format sonrası en fazla uğraştıran kurulumlar dan birini oluşturmaktadır.

Driver Genius Professional sistemde bulunan driverları exe dosyası haline getirerek , formattan sonra tek tıkla yüklenmesini sağlamaktadır. Ayrıca driverları takip altına alan bu uygulama ile en güncel driver sürümlerini kullanabilirsiniz. Tüm güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştiren bu program , donanımların daha iyi performans sergilemesini sağlamaktadır.

Formattan önce programı bilgisayarınıza kurup gerekli işlemleri yaptıktan sonra size sunulan exe dosyasını alıp , yedeklemeniz yeterli olacaktır. Böylece formattan sonra hem tüm driverlarınızı kısa bir süre içerisinde kurmuş olacaksınız hemde güncel versiyonlarını yükleye bileceksiniz.

İndirmek için tıklayınız…

 

Paylaş / Yer imi

Hakkında: serdar

İlginizi Çekebilir

windows-8-1-pro

Windows 8.1 güncelleme çıktı

Microsoft belirli aralıklarla güncellemelerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde , Windows 8 . 1 işletim sistemi ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir