Home / Sanat / CMYLMZ

CMYLMZ

Yazmakta geciktiğim tavsiyelerimi paylaşmak istiyorum sizinle. 3 Ocakta vizyona giren Cem Yılmaz’ın “CM101MMXI FUNDAMENTALS”  adlı filmine gittim birkaç hafta önce. Film boyunca aralıksız kahkaha attım ve Cem Yılmaz’ın başarısına, yeteneğine gerçekten saygı duydum. Komedyen olmak riskli iş. İnsanlar o gösterilere gülebilmek için geliyor ve haliyle beklentileri yüksek.  İki saat boyunca oradaki salonu aktif  tutmak çok zor. Ama Cem Yılmaz harika bir şekilde başarmış bunu. Biraz da toplum olarak yaptığımız eksikleri, yanlışlıkları ele almış gösterisinde. Belirli birkaç konuda konuşurken “Bu da sıkmaya başladı.” diyorsunuz ama çok geçmeden konu başka bir şeye dönüşüyor ve siz kahkahalara boğuluyorsunuz. İyi vakit geçirmek isteyenler için gerçekten güzel bir gösteri-film.

Merak eden, gitmeyi düşünen herkese vizyondan kalkmadan önce gitmelerini tavsiye ederim. Toplum olarak gülmeye ihtiyacımız var kuşkusuz son dönemlerde.

 

p17cufrr30198g1vn4k23p6t19ld4

Paylaş / Yer imi

Hakkında: hakan

Gününün büyük bölümünü araştırma yaparak geçiren, teknolojiye fazla meraklı birisi. Kısacası tarihte 16 devlet kurup, 15 devlet batıran bir milletin çocuğu...

İlginizi Çekebilir

ben onu cok sevdim

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi

ATV bu sezona izleyicilerine bomba gibi bir dizi sunacak. Ben Onu Çok Sevdim yakında başlıyor!  ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir