Buradasınız: Yazan Genç / Sanat, Sinema/TV / CMYLMZ

CMYLMZYazmakta geciktiğim tavsiyelerimi paylaşmak istiyorum sizinle. 3 Ocakta vizyona giren Cem Yılmaz’ın “CM101MMXI FUNDAMENTALS”  adlı filmine gittim birkaç hafta önce. Film boyunca aralıksız kahkaha attım ve Cem Yılmaz’ın başarısına, yeteneğine gerçekten saygı duydum. Komedyen olmak riskli iş. İnsanlar o gösterilere gülebilmek için geliyor ve haliyle beklentileri yüksek.  İki saat boyunca oradaki salonu aktif  tutmak çok zor. Ama Cem Yılmaz harika bir şekilde başarmış bunu. Biraz da toplum olarak yaptığımız eksikleri, yanlışlıkları ele almış gösterisinde. Belirli birkaç konuda konuşurken “Bu da sıkmaya başladı.” diyorsunuz ama çok geçmeden konu başka bir şeye dönüşüyor ve siz kahkahalara boğuluyorsunuz. İyi vakit geçirmek isteyenler için gerçekten güzel bir gösteri-film.

Merak eden, gitmeyi düşünen herkese vizyondan kalkmadan önce gitmelerini tavsiye ederim. Toplum olarak gülmeye ihtiyacımız var kuşkusuz son dönemlerde.

 

p17cufrr30198g1vn4k23p6t19ld4

Yazar
Yazar
Gününün büyük bölümünü araştırma yaparak geçiren, teknolojiye fazla meraklı birisi. Kısacası tarihte 16 devlet kurup, 15 devlet batıran bir milletin çocuğu...

Önceki Yazı:İnternetten Gerçekten Para Kazanılabilir Mi?

Sonraki Yazı:İlk bulusmadan sonra ne yapmali?

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

medyum kivi fidanı canlı iddaa oyna